نماینده مردم روز گذشته(۱۸ مردادماه) در نماز جمعه مشهد اردهال در جمع مجاوران آستان حضرت علی بن باقر(ع) همزمان با سالروز شهادت امام محمدباقر(ع) عنوان کرد: افتخاری برای ماست که در پناه حضرت علی باقر(ع) هستیم و این جای شکرگذاری دارد.

دکتر ساداتی نژاد افزود: باید دِین‌مان به علی باقر(ع) که تشیعدر ایران مدیون حضور ایشان است ادا کنیم.

وی تصریح کرد: اختصاص تولیت برای آستان اردهال یکی از اصلی‌ترین مطالبات مردم منطقه بود که هفته گذشته در دیدار با رئیس سازمان اوقاف کشور مطرح شد.

دکتر ساداتی نژاد اظهار کرد: با نگاه مثبت حجت الاسلام خاموشی و عنایت ویژه رهبر انقلاب امیدواریم انشاا… این خواسته محقق شود.

وی گفت: خارج شدن اردهال از بن بست خواسته ۳۰ تا ۴۰ ساله دیگری بود که به زودی با عملیات اجرایی جاده حرم تا حرم برطرف خواهد شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل ادامه داد: الحمدالله در سال گذشته توانستیم در خشکسالی بودجه ردیف ملی برای این جاده بگیریم که با احداث جاده حرم تا حرم رونق فوق العاده‌ای در اقتصاد و گردشگری حلال شاهد خواهیم بود.

وی تأکید کرد: ایمنی جاده کاشان- اردهال با پایان عملیات عمرانی زیرگذر چنار، روگذر استرک و تقاطع نشلج و علی آباد به وضعیت مطلوبی خواهد رسید.

دکتر ساداتی نژاد بیان کرد: در سال آینده با همکاری نماینده محترم دلیجان ایمنی جاده اردهال- دلیجان را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد.

وی افزود: به لطف خدا و با پیگیری‌هایی که صورت گرفت مشکل آب آشامیدنی اردهال از طریق آب زاینده رود برطرف شد.

نماینده مردم عنوان کرد: ساماندهی رودخانه اردهال در نشست با رئیس سازمان بحران کشور مطرح شد و با صحبت‌هایی که با استاندار اصفهان انجام شد به زودی کار آن آغاز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از برکت حضرت علی بن باقر(ع) و دعای خیر مردم ارتقای منطقه فرهنگی کاشان اکنون در نوبت صحن علنی مجلس قرار گرفته است.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23376

این مطلب را به اشتراک بگذارید :