پس از حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان و مدیرکل این حوزه در کاشان و آران و بیدگل که به دعوت نماینده مردم برای بررسی، بازدید میدانی و چاره اندیشی مشکلات راه‌های منطقه صورت گرفت، پازل حضور مسئولان این حوزه با سفر امروز(۹ مردادماه) مهندس مهران کفاش معاون حقوقی، امور مجلس و استان های این وزارتخانه تکمیل شد.

معاون وزیر در اولین برنامه کاری خود با همراهی نماینده مردم، مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان و مسئولات شهرستان کاشان در مراسم آغاز عملیات اجرایی مجموعه چندمنظوره آبشار کاشان شرکت کرد.

دکتر ساداتی نژاد در این مراسم با تشکر از مهندس کفاش برای حضور در منطقه اظهار کرد: کاشان و آران و بیدگل امروز میزبان فعال ترین معاون پارلمانی در میان همه وزارتخانه‌ها در رتبه بندی دولت است.

وی با تشریح آخرین وضعیت راه‌های منطقه عنوان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته در این سه سال و تلاش‌هایی که برای اختصاص ردیف ملی برای پروژه‌های این حوزه انجام شد امروز راه‌های منطقه در وضعیت مطلوب‌تری نسبت به گذشته قرار دارد و طرح‌های جاده‌ای برزک، حرم تا حرم، ابوزیدآباد، سفیدشهر، کنار گذر آران و بیدگل، نوش آباد و مشکات فعال و در حال تکمیل هستند.

نماینده مردم با اشاره به اختصاص ردیف ملی برای دوبانده شدن جاده قدیم قم- کاشان در سال جدید افزود: انتظار داریم با همکاری مدیرکل راه و شهرسازی استان عملیات تحقیقات و اجرایی این طرح نیز به زودی آغاز شود.

وی در جریان بودن طرح اصلاح قانون نظام مهندسی در مجلس را یادآور شد و خطاب به معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: درخواست داریم استقلال نظام مهندسی کاشان از استان که مورد موافقت وزیر نیز قرار گرفته است با پیگیری شما در طرح گنجانده شود.

مهندس کفاش معاون وزیر نیز در ادامه در سخنانی با بیان این جمله که باعث سرافرازی است که امروز با دعوت دکتر ساداتی نژاد میهمان کاشان هستم، بیان کرد: شهادت می دهم دکتر ساداتی نژاد از نمایندگان پرتلاش و منطقی در مجلس هستند و اگر اتفاق مثبتی در منطقه در این وضعیت کمبود بودجه دولت شاهد آن هستید حاصل همین ویژگی ایشان است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر عزم دولت برای تکمیل طرح‌ها گفت: تمام اولویت ما تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است.

طرح‌های حوزه راه و شهرسازی منطقه بازدید شد

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر پس از مراسم برنامه خود را در این سفر کاری با بازدید از آخرین وضعیت راه‌های منطقه ادامه داد.

زیرگذر چنار، جاده برزک، ساختمان رادیو کاشان، جاده ابوزیدآباد، کنار گذر کاشان- آران و بیدگل و اتصال آن به گرمسار، جاده مرنجاب، پل جاده نوش آباد و جاده سفیدشهر و مشکات نقاطی بود که معاون وزیر، مدیرکل راه و شهرسازی استان با همراهی نماینده مردم بازدید و بررسی کردند و برای حل مشکلات آن تصمیم گیری شد.

بازدید از طرح‌های مجمع خیران مسکن ساز کاشان آخرین برنامه این سفر ۱۰ ساعته به منطقه بود.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23208

این مطلب را به اشتراک بگذارید :