دکتر «سید جواد ساداتی نژاد» بمناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور در جمع مردم ابوزیدآباد از توابع آران و بیدگل در مصلای نماز جمعه این شهر گفت: ولایت فقیه مهمترین و محوری ترین پایه و مبنای نظریه سیاسی اسلام در عصر غیبت و تداوم و استمرار رسالت پیامبران و امامت امامان است.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: نقش ولی فقیه در جامعه اسلامی منطبق بر نقش پیامبران و ائمه معصومین(علیهم السلام) است.

ساداتی نژاد با تبریک سالروز نخستین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ولی فقیه و امام جامعه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میراث با ارزش امام راحل(ره) هستند که باید قدرشناس آن باشیم و با گذشت زمان ارزش این دو میراث برای ما نمایان تر می شود.

این عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به قدرت نظام جمهوری اسلامی در سایه ولایت فقیه اشاره کرد و افزود: نخست وزیر ژاپن در سفر اخیر خود به تهران حامل پیامی از ترامپ بود که مقام معظم رهبری ولی فقیه زمان نه تنها پیام را نپذیرفت بلکه فرمود پیامی برای ترامپ ندارم . در دنیای امروز که آمریکا خود را قدرت اول می داند و ترامپ خود را قدرتمندترین حاکم دنیا جلوه می دهد، وقتی پیامی را می فرستد و امام و رهبر جامعه نمی پذیرد پیامش این است که قدرت جمهوری اسلامی ایران از قدرت شما بالاتر است.

دکتر ساداتی نژاد در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در تفسیر عملی پیام و کلام رهبری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بازوی توانمند ولی فقیه و ملت ایران است که در سقوط پهباد فوق مدرن آمریکایی آن را نشان داد.

وی افزود:  سرنگونی پهپاد امریکایی، اثبات اقتدار نظامی و هوشیاری و آمادگی دفاعی ایران به دشمنان منطقه‌ای و بین‌المللی بود./

پایان پیام/ خبرگزاری شبستان


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23183

این مطلب را به اشتراک بگذارید :