نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در جمع راهپیمایان روز قدس در شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: روز قدس روز اراده امت اسلام و روز تنفر از رژیم صهیونیستی است.

دکتر ساداتی نژاد در ادامه گفت: در طول این سال ها ۴ جنگ بین اعراب و اسرائیل اتفاق افتاد که در همه اعراب شکست خوردند و ناامیدی جهان اسلام و خصوصا جهان عرب را فرا گرفت تا دنبال احقاق حق خود در مقابل اسرائیل نباشند.

وی با بیان این که یک اتفاق مبارک در دنیا، امید را به دل مسلمانان، آزادی خواهان و فلسطین مظلوم بازگرداند، اضافه کرد: پیروزی انقلاب اسلامی چون صاعقه ای بر سر رژیم صهیونیستی فرود آمد.

نماینده مردم در ادامه با بیان طرح شوم معامله قرن عنوان کرد: ‏طرح ‎معامله قرن در ادامه توطئه های ‎آمریکا با همراهی حکومت های مرتجع و سازشکار، به دنبال تغییر در معادلات ژئوپلتیک منطقه، نابودی آرمان فلسطین و تضعیف محور مقاومت است که با هوشیاری ملت های مسلمان، این طرح هم شکست خواهد خورد. ‎

دکتر ساداتی نژاد تصریح کرد: خط سازش و مذاکره در دنیای امروز جایگاهی ندارد و این را در برجام تجربه کرده ایم و پس از یک سال نتیجه آن را دیدیم.

وی خاطرنشان کرد: ترامپ به دنبال فشار اقتصادی و همه جانبه به ملت ایران است تا آن ها را وادار به نشستن پشت میز مذاکره کند ولی مردم همیشه ثابت کردند پای انقلاب و آرمان های آن ایستاده اند.

انتهای پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=22289

این مطلب را به اشتراک بگذارید :