نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل روز قدس را نماد هویت انقلاب اسلامی خواند و تاکید کرد: این روز به خاطر آرمان‌های جهانی انقلاب است و نشان می‌دهد جمهوری اسلامی برای رستگاری جهان اسلام برنامه دارد.

دکتر ساداتی نژاد این روز را نشانه‌ی آرمان خواهی مردم ایران عنوان کرد و گفت: این ایده بزرگ ترین یادگار امام(ره) بود و نشان از نبوغ سیاسی و بینش راهبردی ایشان دارد.

وی شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس را به عنوان سند بینش و بصیرت آنان مطرح کرد و اظهار داشت: مردم هر سال با حضور خود و حمایت از فلسطین، نشان می‌دهند دشمن اصلی جهان اسلام را رها نخواهند کرد و تا پیروزی نهایی و آزادی قدس شریف در صحنه باقی خواهند ماند.

ساداتی نژاد به تلاش‌های دشمنان برای انحراف مردم از آرمان فلسطین اشاره کرد و افزود: کسانی که در سال ۸۸ در راهپیمایی روز قدس شعار «نه غزه، نه لبنان» سر دادند در دشمن شناسی ناکام ماندند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی روز قدس را متعلق به تمام مسلمانان عنوان کرد و اذعان داشت: کشورهایی که امروز در جهان اسلام اجازه برگزاری مراسم بزرگداشت این روز را صادر نکرده‌اند به آرمان فلسطین خیانت کرده‌اند.

وی فلسطین را مسأله اول جهان اسلام دانست و اضافه کرد: حتی کسانی که ادعای حمایت از قومیت عربی داشتند در کنار اسرائیل قرار گرفته‌اند و ایران تنها کشوری است که در کنار فلسطین باقی مانده و حامی مظلومان جهان است.

ساداتی نژاد حمایت ایران از فلسطین را موجب اضطراب و نگرانی آمریکا و اسرائیل معرفی کرد و بیان داشت: نفوذ استراتژیک ایران در منطقه، تسلط بر مناطق حساس جهان اسلام و مقاومت در برابر جبهه‌ی استکبار و داعش لرزه بر اندام اسرائیل انداخته است.

وی در پایان به خطر فراموشی انقلابی بودن و تلاش برخی عناصر برای استحاله‌ی نظام اشاره کرد و گفت: امروز عده ای از انقلابی بودن خسته شده‌اند و به دنبال انحراف در مسیر و جریان انقلابند، ولی ملت انقلابی ایران با حضور خود در صحنه‌های حساس، این نقشه را ناکام می‌گذارد.

انتهای پیام


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=22253

این مطلب را به اشتراک بگذارید :