سید جواد ساداتی‌نژاد درباره تصمیم برجامی اخیر دولت اظهار کرد: برجام یک سند بزرگ برای اثبات عدم پایبندی به تعهدات دولت آمریکا بود، هرچند در طول سال‌های گذشته این مسئله در کشور بر اساس تجارب چهل‌ساله انقلاب امر واضحی بود که آمریکا هیچ‌گاه بر تعهدات خود پایبند نیست.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مقام معظم رهبری بارها تذکر دادند که ما نباید نسبت به آمریکا خوش‌بین باشیم گفت: آمریکا همواره به بدعهدی در دنیا زبان زد است و باید گفت آزموده را آزمودن خطاست ولی درهرحال این هم یک فرصتی بود که دولت در این مسیر تلاش کرد و وقت گذاشت.

وی افزود: اما الآن که نگاه می‌کنیم می‌بینیم متأسفانه هیچ نتیجه‌ای در این راه حاصل نشد و نهایتاً دولت بعد از یک سال از خروج آمریکا واکنش نشان داد.

ساداتی‌نژاد با اشاره به اینکه در کل این واکنش مثبت هست بیان کرد: البته باید بسیار زودتر از این‌ها انجام می‌گرفت و باید ادامه پیدا کند و اگر طرف مقابل به تعهدات خودش عمل نکند و به عبارتی عقب‌نشینی انجام ندهد این را باید بر اساس قانونی هم که در مجلس تصویب‌شده است پیش برد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قدرت جمهوری اسلامی قدرت غیرقابل‌انکاری هست، در آمریکا عموماً قانون و قاعده‌ای وجود دارد مبنی بر اینکه هرگاه دشمن قدرتمند بود باید عقب‌نشینی کرد لذا باید گفت در این زمینه نباید کوتاه آمد.

وی با اشاره به سخن حضرت امام پیرامون اینکه در مقابل دشمن کوتاه آمدن باعث جری شدن دشمن می‌شود افزود: ایستادگی و مقاومت همیشه جواب مثبت داده است و در این مقوله هم باید این موضوع باقدرت تا انتها پیش رود.

ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: حرف ما امروز به رئیس‌جمهور نادان و احمق آمریکا این است که هنوز ملت ایران را نشناخته‌اید و همین امروز ببینید مردم در راهپیمای بعد از نماز جمعه چه جوابی به این رئیس‌جمهور می‌دهند.

انتهای پیام/ خبرگزاری فارس


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=22155

این مطلب را به اشتراک بگذارید :