دکتر سیدجواد ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با اشاره به طرح استان اصفهان شمالی اظهار داشت: این طرح هفته جاری برای بررسی به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور می رود.

وی وجود بروکراسی زیاد در استان اصفهان را دلیل اصلی پیشرفت کم کارهای اداری در این استان برشمرد و افزود: اگر این بروکراسی در استان نبود شاهد گسترش خدمات از جمله افزایش اشتغال و بهره وری، تولید ثروت، روند شتابان توسعه، کاهش هزینه های امور اداری و مجوزها و … بودیم.

ساداتی نژاد با بیان اینکه طرح استان اصفهان شمالی شرایط ویژه ای را در رسیدگی به امورات مربوط به استان ایجاد می کند، تصریح کرد: چرا که دو استان در کنار یکدیگر کوچکتر می شوند و این موضوع افزایش فرآیند رسیدگی را به دنبال خواهد داشت.

نماینده مردم کاشان با تاکید بر اینکه طرح استان اصفهان شمالی در حوزه رفاه اجتماعی و توسعه ای نیز اثرگذار خواهد بود، یادآور شد: منافع مردم در هر دو بخش استان اصفهان و استان اصفهان شمالی در این طرح به طور کامل دیده شده است.

وی با بیان اینکه در طرح استان اصفهان شمالی از به وجود آمدن شرایطی که تا پیش از این در استان اصفهان حاکم بود، جلوگیری خواهیم کرد، ادامه داد:  در تلاشیم از روند بروکراسی که تا پیش از این در استان اصفهان شاهد بودیم جلوگیری شود. در این طرح گلپایگان و نائین به عنوان فرمانداری ویژه دیده شده اند، این گونه نخواهد بود که مسئولیت ها صرفا به یک بخش و شهرستان داده شود بلکه با تفویض اختیارات به تمامی شهرستان های استان، عدالت در مدیریت را در تمامی مناطق مشاهده خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با واگذاری اختیارات به خصوص در کمیته امور زیربنایی به شهرستان ها در تلاش خواهیم بود تا این مناطق نیز بتوانند خود و استعداد خود را قوی تر و فعال تر شکوفا کنند.

انتهای پیام/ خبرگزاری دانشجو


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=22092

این مطلب را به اشتراک بگذارید :