نماینده مردم با اشاره به سفر پنج شنبه گذشته وزیر جهاد کشاورزی به منطقه کاشان و آران و بیدگل، اظهار داشت: محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی ضمن دیدار مردمی، بازدید از طرح های پرورش ماهی، شرکت در نشست پرسش و پاسخ با بهره برداران بخش کشاورزی و دامداری، دستورات لازم جهت تسریع در اجرای چند طرح و تعدادی از مشکلات بخش کشاورزی و دامی استان اصفهان و منطقه را داد.

دکتر ساداتی نژاد گفت: تاسیس شهرک ماهیان زینتی در کاشان، حدود ۱۷ سال بود که معطل مانده بود که در جریان بازدید وزیر جهادکشاورزی از راوند کاشان و دستورات لازم و همچنین امضای توافقنامه وی با وزیر صنعت، معطلی این طرح به آخر خط رسید و به‌زودی این شهرک با مدیریت شهرک های صنعتی استان اصفهان اداره خواهد شد.

وی طرح پرورش آرتیمیا در آران و بیدگل را از دیگر موضوعات مورد بررسی با حضور وزیر جهاد کشاورزی برشمرد و گفت: تا کنون نگاه‌ها به این طرح منفی بود که پس از بازدید وزیر جهاد کشاورزی، دستورات لازم جهت اجرای آزمایشی آن در سطح یک هکتار در این شهرستان داده شد.

دکتر ساداتی نژاد کمبود نهاده‌های دامی در استان اصفهان را از دیگر موضوعات مورد بررسی با حضور وزیر جهاد کشاورزی برشمرد و گفت: دستورات لازم از جانب وزیر به سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان جهت حل این مشکل داده شد.

وی تصریح کرد: بحث تعدیل دبی چاه‌های کشاورزی در منطقه که موجب نارضایتی کشاورزان شده بود از دیگر موضوعات مورد بررسی بود که کشاورزان بعد از ۵۰ سال کار کشاورزی باید این تعدیل را در طول یک‌سال اجرا کنند که وزیر جهاد دستور قاطع جهت حل این مشکل را داد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=22064

این مطلب را به اشتراک بگذارید :