نماینده مردم کاشان در مجلس: باند دوم جاده بادرود کاشان به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سید جواد ساداتی‌نژاد در صد و یکمین جلسه شورای شهر کاشان که ظهر یکشنبه در محل شورای شهر  برگزار شد ضمن یادآوری ظرفیت‌های مغفول مانده  شمال استان اصفهان اظهار داشت: تفکیک استان‌های بزرگ از جمله استان خراسان منجر به توسعه و آبادانی بیشتر آنها  شده است که می توان از این تجربه برای استان اصفهان نیز استفاده کرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان این مطلب که پیگیری مسائل و مشکلات ۲۴ شهر برای استاندار سنگین و مشکل است گفت: تفکیک این استان بزرگ می‌تواند به توسعه بیشتر همه شهرهای آن کمک کند و فرصت بهتری را برای کشف ظرفیت‌های مغفول مانده به مسئولان بدهد.

ساداتی‌نژاد اضافه کرد: طرح استان شدن کاشان موضوعی است که از دیر باز مطالبه مردم بوده است که نیاز به وحدت و همدلی در شمال استان دارد زیرا این منطقه دارای ظرفیت و پتانسیل ویژه‌ای است که در صورت رسیدگی‌های بیشتر جوابگوی پاسخ‌های خود خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه با همراهی دولت می‌توان در این زمینه مشکل را برطرف کرد تصریح کرد: مسئولان استانی با اهتمام و فرصت بهتری به تک تک شهرهای استان پرداخته و امکانات بهتری جهت رفاه حال مردم فراهم آورده و به توسعه کشور منجر می‌شود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع استان شدن موضوع مهمی است که همه دستگاه‌ها و اصحاب رسانه باید از آن حمایت کنند تا با تفکیک استان کاهش بار ترافیکی و بروکراسی اداری سرمایه‌داران را در منطقه ترغیب به تولید و آبادانی کنیم.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات جاده‌ای به منطقه تصریح کرد: باند دوم جاده بادرود کاشان به‌زودی به‌بهره برداری می‌رسد و جاده قدیم کاشان قم نیز بودجه بانده دوم را در سال ۹۸ گرفت که جهت کاهش بار ترافیکی اتوبان قم کاشان در سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین جاده برزک نیز از پیمانکاران خوبی استفاده شده که به‌زودی بهره برداری می‌شود.

وی در مورد شهرک ماهیان زینتی نیز گفت: در زمینه ماهیان زینتی با مجوز شهرک صنعتی سوم کاشان واقع در راوند جانمایی شده موافقت شده که با همکاری شهرک صنعتی در این مکان به اشتغال‌زایی و تولید بیشتر خواهیم رسید و پارک ملی نجوم نیاسر که طراحی آن توسط دانشگاه شریف انجام شده است و هر چه زودتر به مرحله اجرایی می‌رسد.

ساداتی‌نژاد اصلی‌ترین مسئله را فرودگاه کاشان عنوان کرد و تاکید کرد: کاشان باید فرودگاه داشته باشد و استان بزرگ اصفهان باید یک فرودگاه پدافند داشته لذا شهرداری باید با چنگ و دندان فرودگاه را حفظ کند تا به‌زودی تدابیر لازمه انجام شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی کاشان را دارای رتبه نخست در داشتن معلم حمایتی دانست و خاطرنشان کرد: این موضوع یعنی اینکه فرزندان ما دارای معلمان حرفه‌ایی نیستند، چون کاشان شهر مردم است لذا از خیرین می‌خواهیم در زمینه نرم‌افزار نیز تلاش کنند تا معلمانی حرفه‌ایی فرزندانمان را آموزش دهند.

به گزارش تسنیم  در صد و یکمین جلسه شورای شهر کاشان اعضای شورا ضمن تشکر از ساداتی‌نژاد در مورد کاهش تعرفه برق شهرستان، راه‌اندازی رادیو کاشان و تسهیل کار صنعتگران منطقه از وی برای پیگیری‌های بیشتر در مورد برطرف شدن مشکل کارآفرینان و مشکلات منطقه‌ای کمک خواستند.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21925

این مطلب را به اشتراک بگذارید :