نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید با نگاه به گذشته و بررسی عملکرد رزمندگان دوران دفاع مقدس برای کاهش مشکلات جاری کشور اقدام کنند.

«سیدجواد ساداتی‌نژاد» عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی دفاع‌پرس، با اشاره به مشکلات کشور به خصوص در عرصه اقتصاد بر تلاش همه‌جانبه مسئولان برای کاهش دغدغه‌های مردم تاکید کرد و اظهار داشت: سختی و نابسامانی‌های دورانی که اکنون در آن سپری می‌کنیم به مراتب سخت‌تر از دوران جنگ تحمیلی نیست؛ با نگاه به گذشته و بررسی عملکرد و سبک مدیریتی رزمندگان و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی می‌توانیم از پس مشکلات موجود نیز همچون دوران جنگ برآییم.

این نماینده خانه ملت با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی با غربی‌ها قرار داریم که نباید نسبت به مقابله با اقدامات بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی کشورمان کوتاهی کنیم، افزود: مردم و مسئولان باید همچون دوران دفاع مقدس با حفظ انسجام و وحدت بکوشند تا وضعیت موجود کشور روز به روز بهبود یابد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید بپذیریم که عمده دلیل تشدید معضلات اقتصادی کشور ناشی از ضعف و ناکارآمدی برخی مسوولان است؛ چراکه اگر مسوولان برنامه‌ریزی‌ دقیق و مدونی داشتند ما امروز شاهد نگرانی مردم نسبت به تامین مایحتاج ضروری زندگی‌شان نبودند؛ چراکه امروز و پس از گذشت چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی انتظار کشیدن در صف تهیه اقلام مورد نیاز مردم زیبنده نیست.

وی گفت: ما در کشوری سرشار از منابع غنی زندگی می‌کنیم که اگر در آن مدیریت شایسته‌ای صورت می‌گرفت مردم ما به هیچ عنوان نگرانی نداشتند.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی یکی از اقدامات موثر در جهت بهبود شرایط موجود کشور را نصب‌العین قرار دادن رهنمودهای رهبری توسط مسئولان عنوان کرد و گفت: متاسفانه با توجه به تاکیدات رهبری در خصوص اقدام برای تحقق اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تاکنون اتفاقات مهمی در این زمینه رخ نداده است؛ لذا اقتصاد مقاومتی می‌تواند در این برهه از زمان که کشور و مردم در تنگنای اقتصادی هستند، راهگشا باشد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21869

این مطلب را به اشتراک بگذارید :