به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، انتخابات شورای مرکزی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی همزمان با ششمین کنگره این کانون در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.

محمد مهدی زاهدی با ۳۱۹ رای، سید محمد حسینی با ۳۱۶ رای، هاشم داداش پور با ۲۹۳ رای، محمدرضا پورابراهیمی با ۲۵۱ رای، عباس مقتدایی با ۲۱۹ رای و رضا تقی پور با ۲۰۰ رای به عنوان اعضای شورای مرکزی این کانون انتخاب شدند.
هم چنین صادق خلیلیان با ۱۹۳، محمد عباسی ۱۷۵ رای، قاسم جعفری ۱۷۲ رای، محمدرضا مرندی ۱۶۹، عبدالرضا سیف با ۱۵۱ رای، جواد ساداتی نژاد ۱۶۴ رای، اقبال شاکری ۱۳۷ رای، فرهاد جوانمردی با ۱۳۶ رای و عباس قربانی با ۱۲۷ رای به عنوان دیگر اعضای شورای مرکزی دانشگاهیان ایران اسلامی انتخاب شدند.
دراین انتخابات جعفر قادری با ۱۲۵ رای، فاطمه واعظ جوادی با ۱۲۵، محمدحسین قائد شرف ۱۲۳ رای، رضا صابری ۱۲۰ رای، علی اکبر متکان با ۱۱۸ رای و محمد مهدی اسماعیلی با ۱۱۴ رای به عنوان دیگر اعضای شورای مرکزی این کانون انتخاب شدند.
هم چنین محمدحسن طریقت منفرد با ۱۱۱ رای، هادی گودرزی با ۱۱۱ رای، تهمینه دانیالی با ۱۸۸ رای، حامد صفی خانی با ۷۷ رای، رشید جعفرپور با ۷۱ رای، حسن زمانیان ۷۰ رای، حسین مطیع ۶۵ رای، محمد جواد سعدی با ۶۵ رای و بهزاد معین با ۶۲ رای به عنوان اعضای علی البدل این کانون انتخاب شدند.
هم چنین حیدر امیرپور با ۱۵۱ رای، عبدالعلی شجاعیان با ۱۲۳ رای و احمد مومنی راد با ۱۱۲ رای به عنوان بازرس و رشید حاجی خواجه لو با ۹۱ رای و عباس قنبری با ۷۷ رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
گفتنی است در این انتخابات ۴۸۹ نفر از اعضای کانون حضور داشتند که با ۳۷۱ رای ماخوذه اعضای شورای مرکزی کانون انتخاب شدند.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21687

این مطلب را به اشتراک بگذارید :