عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد نباید اینستکس را به سرنوشت هشتاد میلیون ایرانی گره زد و در مقابل اروپایی‌ها باید بدانند که تعیین شرط و شروط برای اجرای تعهداتشان قابل قبول نیست.

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اظهارات سفیر آلمان در کشورمان مبنی بر اینکه هدف اینستکس دور زدن تحریم‌های آمریکا نیست، گفت: رهبر انقلاب در خصوص مواجه با اروپایی ها توصیه مهمی مبنی بر عدم خوشبینی به این کشورها را مورد تاکید قرار دادند از این رو مسئولان باید نسبت به خدعه اروپایی ها توجه داشته باشند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع مسئولان باید توجه داشته باشند که کانال مالی مستقل اروپایی ها نباید به سرنوشت هشتاد میلیون ایرانی گره بخورد زیرا در این صورت اروپایی ها تصور می کنند که وابستگی شدیدی برایمان وجود دارد لذا اقدام به وقت کشی و فرصت سوزی می کنند.

وی در خصوص شرط و شروط اروپایی ها مبنی بر اینکه لزوم اجرای قوانین FATF  در راستای تحقق اهداف اینستکس، ادامه داد: کشورهای اروپایی باید بدانند که ایران به همه تعهدات خودش در برجام عمل کرده و هم اکنون این کشورها هستند که باید وظایف محوله‌شان را اجرایی کنند از این رو تعیین پیش شرط اصلا قابل قبول نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: همچنین باید یادآور شد کشورمان در شرایط کنونی در جنگ اقتصادی با غرب قرار دارد و اگر قرار باشد اطلاعات اقتصادی خودش را در اختیار دشمنان بگذارد حتما مشکلات جدی رخ خواهد داد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اروپایی ها همواره دسیسه های آمریکایی ها را اجرایی کرده اند، خاطرنشان کرد: در واقع قاره سبز اشتراکات و منافع زیادی با ایالات متحده دارد و همین موضوع موجب می شود که در مواجه با ایران منافع خودش را درنظر بگیرد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21674

این مطلب را به اشتراک بگذارید :