نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز قرآن در زندگی فردی و اجتماعی ما مهجور است در حالی که هر آنچه برای سعادت انسان است در قرآن به عنوان راهنمای انسان و معجزه الهی بیان شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل، دکتر «سید جواد ساداتی نژاد» در آیین نکوداشت «بانوی قرآنی» ویژه تکریم استاد و مبلغه قرآن «طیبه سلطانی فر» در سالن سردار شهید عربیان آران و بیدگل گفت: این بانوی قرآنی طی ۴۰ سال منشأ خدمات ارزشمند قرآنی و فرهنگی و اجتماعی بوده است در حالی که نه منتظر کمک کسی مانده و چشم داشتی به فرد یا نهادی داشته است.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر همواره بر حفظ روحیه انقلابی گری تاکید داشته اند و اگر بخواهیم مصداق این نگاه رهبری را در منطقه پیدا کنیم، خانم سلطانی فر مصداق بانوی انقلابی است.

ساداتی نژاد اضافه کرد: این بانوی قرآنی بر اساس ظرفیت اجتماعی مردمی منطقه کار کرده و برای همه الگویی است که می توان در هر شرایطی فعالیت های ارزشمند فرهنگی و قرآنی را برنماه ریزی، مدیریت و اجرا کرد.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز قرآن در زندگی فردی و اجتماعی ما مهجور است در حالی که هر آنچه برای سعادت انسان است در قرآن به عنوان راهنمای انسان و معجزه الهی بیان شده است.

 

ساداتی نژاد بیان داشت: چون قرآن را نمی خوانیم و یا در آن تدبّر نمی کنیم، ظرفیت های آن را هم نمی شناسیم در حالی که خداوند در وجود ما گنج بی پایانی را ودیعه نهاده است و در این راهنما، راه را به ما نشان داده است اما چون با قرآن انس نداریم از ظرفیت های خود هم غافل می شویم.

 

آیین نکوداشت بانوی قرآنی با محوریت تکریم چهار دهه خدمات بانوی تلاشگر حوزه قرآن و عترت شهرستان آران و بیدگل و مدیر مؤسسه قرآن و عترت جامعه بیت الزهرا(س) «طیبه سلطانی فر» همزمان با طلیعه دهه پنجم انقلاب از سوی شاگردان این بانوی قرآنی در موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(س) و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، فرمانداری و کمیته قرآن ستاد دهه فجر برگزار شد.

بانوی قرآنی


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21644
کلیدواژه ها :

این مطلب را به اشتراک بگذارید :