نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل پیش از ظهر دوشنبه در سخنرانی مراسم ۲۲ بهمن کاشان ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: امروز روزی است که ترامپ نادان وسرکرده منافقین آرزو می کردند تا ملت ایران این روز را نبینند اما به لطف خداوند انقلاب اسلامی به چهل سالگی رسید و الگوها و نعمت های زیادی برای ملت ایران به ارمغان داشت که برای مرور این دستاوردها باید اهداف انقلاب اسلامی را مرور کرد.

 

وی با بیان اینکه مهمترین هدف انقلاب استقلال و آزادی بود، افزود: این هدف بدین معنی است که ایرانی برای ایرانی تصمیم بگیرد، در حالی که از ابتدای انقلاب تا به امروز موانع زیادی پیش روی نظام انقلاب اسلامی بود و با ترور، جنگ تحمیلی و سایر اقدامات قصد داشتند قطار انقلاب را متوقف کنند و آخرین نیرنگ آنان نیز تحریم های خرد کننده بود اما به لطف خداوند انقلاب اسلامی در جهان دیده شد.

 

دلیل پایداری انقلاب اسلامی ملت منحصر به فرد ایران هستند

 

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس دلیل پایداری انقلاب اسلامی را ملت منحصر به فرد نظام جمهودی اسلامی دانست و ابراز داشت: مردم ایران برای برپایی نظام اسلامی تمامی موانع را کنار گذاشته و حیرت جهانیان را  رانگیختند و این مهم اوج اقتدار جمهوری اسلامی را نشان می دهد.

 

وی با اشاره به تفاوت میزان تولید نفت قبل و بعد از انقلاب گفت: در قبل از انقلاب برای ۳۰ میلیون ایرانی ۶ میلیون بشکه نفت تولید می شد، مسئولان و در راس رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اقتصاد بدون نفت تاکید کردند وامروز این تولید به یک سوم کاهش پیدا کرده است.

 

ایران هفتمین قدرت نظامی جهان است

 

دکتر ساداتی نژاد افزود: در زمان جنگ سیم خاردار برای حفاظت نداشتیم در حالی که امروز دستاوردهای عظیمی در حوزه های مختلف نظامی، علمی، فرهنگی و ورزشی به دست آوردیم و این دستاوردها در شرایطی بود که موانع فراوانی پیش پای این نظام بوده است.

 

وی با بیان اینکه تا قبل از انقلاب مستشاران آمریکایی متعددی در ایران وجود داشت، ابراز داشت: امروزه مستشاران ایرانی در اقصی نقاط جهان وجود دارند و اگر احدی بخواهد به ایران اسلامی تعدی کند با موشکهای نقطه زن عرصه را برای او تنگ می کنیم و این مهم نشان دهنده عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است به نحوی که هفتمین قدرت نظامی جهان هستیم.

 

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه آمریکایی ها داعش را برای مهار قدرت منطقه و جمهوری اسلامی به وجود آوردند، گفت: سرداری همچون حاج قاسم سلیمانی نابودی داعش را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفتند و این یعنی ما داعش این گروهک تروریست خاورمیانه را نابود کردیم.

 

دکتر ساداتی نژاد اظهار داشت: مردم مسلمان ایران نائب امام زمان خود را دریافتند و به دور او چرخیدند و از او حمایت و اطاعت کردند و این موضوع تفاوت مردم ایران با مردم زمان پیامبر اکرم (ص) بود.

 

وی افزود: ۲۲ بهمن از آن جهت مهم است که نشانه بیعت مردم با امام است و مردم با حضور خود در این راهپیمایی به ترامپ فهماندند که مرگ بر آمریکا پس از ۴۰ چهل سال از گذشت انقلاب از دهان آنها نیفتاده است.

 

رادیو کاشان پس از ۲۰ سال تلاش راه اندازی شد

 

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس نژاد گفت: امروز ما چهل سال اقتدار را جشن گرفتیم در حالی که در این مسیر هزاران مانع ایجاد کردند، یکی از این موانع جنگ اقتصادی است که به لطف خدا از آن نیز عبور می کنیم، ملت ایران همانطور که در طول چهل سال ایستادگی کرده در مقابل این جنگ اقتصادی تحت فرامین داهیانه رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی ایستادگی می کند.

 

وی ابراز داشت: کاشان شهر دارالمومنین و نهج البلاغه و شهید پرور است، ۲۰ سال  به دنبال  راه‌اندازی رادیو کاشان بودیم که به لطف خدا این مهم در ۲۲ بهمن  امسال محقق شد.

 

دکتر ساداتی نژاد تاکید کرد: رادیو ابزار مقتدر فرهنگی است و امیدواریم تا سه سال آینده صدا و سیمای کاشان افتتاح و بتواند هر چه بیشتر به انعکاس فرهنگ کاشان بپردازد.

22 بهمن


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21571

این مطلب را به اشتراک بگذارید :