عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد مردم سالاری دینی با انقلاب اسلامی بروز و ظهور داشته و افرادی همچون رییس جمهور با انتخاب مردم روی کار می‌آید.

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در حوزه سیاست خارجی و داخلی، گفت: انقلاب اسلامی در چهل سالگی به پختگی و دوران نشاط رسیده و این موضوع نکته ای است که رهبر انقلاب نیز بر آن تاکید جدی دارند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موانع زیادی از جمله تحریم های خارجی و همچنین موانعی مانند خودتحریمی پیش روی انقلاب اسلامی قرار داشته اما کشورمان توانسته دستاوردهای شگرفی را رقم بزند.

وی با اشاره به اینکه وقتی انقلاب رخ داد، بازار مصرف کشورمان وابستگی جدی به تولیدات خارجی داشت، ادامه داد: این مهم در حالیست که با شروع انقلاب اسلامی، مستکبران تلاش کردند افراد تاثیرگذار در این عرصه را ترور کنند و وضعیت جامعه را آشفته نشان دهند.

استقلال سیاسی مهمترین نتیجه روی کار آمدن انقلاب اسلامی است

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه ایران هشت سال جنگ را تحمل کرده و در این راه شهیدان زیادی را تقدیم راه اسلام کرده است، تصریح کرد: بنابراین با توجه به موانع و امکاناتی که طی چهل سال گذشته فراهم بوده و اهدافی که انقلاب در نظر گرفته بود، می توان گفت استقلال سیاسی مهمترین نتیجه روی کار آمدن انقلاب اسلامی ایران است.

با توجه به موانع و امکاناتی که طی چهل سال گذشته فراهم بوده و اهدافی که انقلاب در نظر گرفته بود، می توان گفت استقلال سیاسی مهمترین نتیجه روی کار آمدن انقلاب اسلامی ایران است

ساداتی نژاد اعتقاد دارد امروزه مردم در کشورمان تصمیم گیر و تصمیم ساز هستند و خودشان مشخص می کنند چه افرادی در راس قدرت قرار بگیرند و کشور را اداره کنند.

مردم سالاری دینی با انقلاب اسلامی بروز و ظهور کرد

وی تصریح کرد: همچنین باید یادآور شد مردم سالاری دینی با انقلاب اسلامی بروز و ظهور داشته و افرادی همچون رییس جمهور با انتخاب مردم روی کار می آید.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که شعار نه شرقی و نه غربی توسط انقلاب اسلامی اجرایی شد و امروزه کشورمان در منطقه حرف اول را می زند و می تواند در حوزه های مختلف اظهار نظر کند./


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21556

این مطلب را به اشتراک بگذارید :