نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه اردهال قطب وحدت بخش شمال استان اصفهان و علی‌بن‌باقر (ع) محور وحدت است که باید مراقب بود تا عده‌ای این محور را به محل اختلاف تبدیل نکنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از منطقه شمال استان اصفهان، دکتر «سید جواد ساداتی نژاد» در نشست با مردم اردهال گفت: منطقه اردهال قطب وحدت بخش شمال استان اصفهان و علی‌بن‌باقر(ع) محور وحدت است که باید مراقب بود تا عده‌ای این محور را به محل اختلاف تبدیل نکنند.

 

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی آب و جاده ارهال را دو اولویت اول منطقه دانست و گفت: مشکل آب با صرف ۱۲۰ میلیارد ریال در منطقه اردهال حل شد که در هفته آینده افتتاح رسمی انتقال آب زاینده رود به اردهال انجام می‌شود.

 

دکتر ساداتی نژاد از دستور وزیر راه برای احداث باند دوم پل ابتدای جاده اردهال و راوند و زیرگذر مقابل شهدای گمنام خبر داد و گفت: روگذر استرک و زیرگذر چنار مشکل اعتباری ندارد و برای روکش آسفالت مسیر برگشت اردهال نیز ۲۰  میلیارد ریال بودجه مصوب شده است.

 

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه چند نقطه حادثه خیز جاده اردهال روشن خواهد شد، گفت: بدهی ما به علی‌بن‌باقر(ع)، خارج شدن اردهال از بن‌بست و اتصال به قم است؛ لذا طراحی و نقشه برداری جاده حرم تا حرم انجام شده است و با رییس مجلس برای کلنگ‌زنی این جاده صحبت کرده‌ام.

 

دکتر ساداتی نژاد با بیان اینکه کارگروه توسعه و آبادانی منطقه اردهال تشکیل شده که از هفته آینده کار خود را شروع خواهد کرد، افزود: بخش شدن اردهال اولویت سوم این منطقه مقدس است. مذاکراتی در این خصوص شده است که لازمه انجام آن وحدت، انسجام است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21548

این مطلب را به اشتراک بگذارید :