نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر هستیم که در حوزه معدن نیز برای صدور مجوز و غیره نیز اجازه تفویض به کاشان صادر شود. سعی می‌کنیم با حضور سایر وزرا در کاشان این بحث تفویض اختیار را افزایش دهیم تا همشهریان عزیزمان دیگر نیاز به تردد به مرکز استان را نداشته باشند.

سید جواد ساداتی نژاد امروز در گفتگو با خبرنگار فارس کاشان با اشاره به دستاوردهای سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با سفر وزیر صنعت معدن تجارت به کاشان و در بحث تفویض اختیار که به کاشان شد تفاوتی واقعی با دوره‌های قبل داشت که جا دارد از وزیر تشکر کنم زیرا در دوره قبل نیز دستوری برای تفویض اختیار گرفتیم اما در حوزه اجرا متاسفانه آنچه که ما دنبال آن بودیم انجام نشد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این دوره دستور خیلی قاطعی را وزیر دادند و پیگیری کردند و با اداره کل نیز رایزنی‌هایی صورت گرفت تا اینکه از اول دی ماه تفویض اختیار در حوزه صنعت به صورت کامل اجرایی شده است.

وی افزود: پیگیر هستیم که در حوزه معدن نیز برای صدور مجوز و غیره نیز اجازه تفویض به کاشان صادر شود؛  سعی می‌کنیم با حضور سایر وزرا در کاشان این بحث تفویض اختیار را افزایش دهیم تا همشهریان عزیزمان دیگر نیاز به تردد به مرکز استان را نداشته باشند.

ساداتی نژاد با اشاره به بودجه ۹۸ عنوان کرد: در لایحه بودجه ۹۸ درباره جاده کاشان مشهد اردهال، برزک و موته اعتبار سال آینده ۲۰ میلیارد تومان و جاده کاشان بادرود نیز اعتبار سال آینده ۲۵ میلیارد تومان است که این پروژه سال آینده به اتمام خواهد رسید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اعتبار جاده کنار گذر کاشان و آران و بیدگل و اتصال به گرمسار نیز از ۷ میلیارد به ۸ میلیارد افزایش پیدا کرده است و تلاش خواهیم کرد ردیف‌های استانی را نیز به کمک ردیف ملی بیاوریم.

وی افزود: درباره بیمارستان بقیه الله که در واقع بیمارستان جایگزین در کاشان است ردیف سال گذشته ۲ میلیارد بود که در این بودجه به ۶ میلیارد افزایش پیدا کرده است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21495

این مطلب را به اشتراک بگذارید :