نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای نمکی یک مدیر گلخانه‌ای نیست وهمه موارد مدیریتی را با مراحل طی کرده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه ) پارلمان در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در موافقت با وی اظهار داشت: بر اساس برنامه‌های ارائه شده از سوی آقای نمکی اصل بودن پیشگیری نسبت به درمان در برنامه‌های اوست که اگر این موضوع قبلا اتفاق می‌افتاد شاید شاهد خرج‌ها و گزینه‌های گزاف در بخش سلامت نبودیم.

وی افزود:‌مردمی کردن پزشکی جزو ویژگی‌های برنامه‌های ارائه شده از سوی آقای نمکی است.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه برنامه ارائه شده وزیر پیشنهادی بهداشت ودرمان بسیار خوب است، گفت: در برنامه‌های وی اعتقاد به برنامه ششم در بخش عدالت سلامت و نگاه به همه محورهای پزشکی از جمله مواردی است که قابل توجه است.

ساداتی‌نژاد توجه به حوزه سلامت در روستاها را از جمله برنامه‌های وزیر پیشنهادی بهداشت ودرمان خواند و گفت:‌ما در این بخش نیاز به عدالت داریم که آقای نمکی به عدالت در کارش معروف است.

وی افزود: اینکه بیماران به غیر از درد بیماری درد دیگری نداشته باشند موضوع مهمی است که در برنامه‌های آقای نمکی به آن توجه شده است.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با تشریح سوابق کاری وزیر پیشنهادی بهداشت عنوان کرد: او کار خود را از جهاد سازندگی شروع کرد و در جبهه‌های حق علیه باطل دردفاع مقدس هم حضور داشت البته در شبکه بهداشت و ریاست دانشگاه علوم پزشکی نیز سوابق درخشانی دارد.

ساداتی‌نژاد با اشاره به اینکه وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان یک مدیر گلخانه‌ای نیست، گفت: او همه موارد مدیریتی را با مراحل طی کرده است.

وی با بیان اینکه آقای نمکی مدیریت مالی را می‌داند و انضباط مالی را می‌فهمد گفت: قطعا بر اساس برنامه‌های ارائه شده از سوی آقای نمکی مشکل طرح تحول سلامت را با این سبک مدیریت خواهد کرد.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای نمکی از خانواده متدینی بوده و فردی خاکی با روحیه جهادی است، او اصلا اهل تکبر و غرور نیست ودر مدیریت خود قاطعیت دارد. البته به افراد محروم و روستائیان توجه ویژه‌ای می‌کند.

ساداتی‌نژاد در خاتمه خاطرنشان کرد: آقای نمکی اقبال خوبی از فراکسیون‌ها و کمیسیون‌های تخصصی مجلس دارد که این موضوع انرژی خوبی را در اختیار او می‌گذارد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21482

این مطلب را به اشتراک بگذارید :