نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس از تخصیص ۱۷ میلیارد تومان به بهسازی جاده برزک کاشان خبر داد.

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به حضور وزیر راه و شهرسازی در کاشان در روزهای گذشته اظهار داشت: کلنگ زنی فاز دوم جاده برزک با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان با حضور وزیر راه به زمین زده شد و موضوع بعدی در مورد کنارگذر آران و بیدگل بود و دستورات لازم را در مورد رفع موانع پیشرفت این موضوع صادر کردند.

وی از تخصیص هفت هزار متر زمین در شهرک خاتم الانبیاء ویژه ساخت مسکن برای افراد بی بضاعت خبر داد و افزود: با توجه به سهمیه‌های فعلی جذب شده مقرر شد تخصیصی برای استان اصفهان قرار بگیرد و طبیعتا کاشان نیز از این سهمیه بهره مند می شود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل  با اشاره به سفر سرپرست وزارت بهداشت به کاشان افزود: یکی از موضوعات مطرح شده در این سفر بیمارستان بقیه الاعظم(عج) بود که مقرر شد به این بیمارستان اعتبار خوبی در سال ۹۸ تخصیص پیدا کند و با مشارکت خیران به بهره برداری برسد.

وی از تامین اعتبار سرپرست وزارت بهداشت ویژه ساخت بیمارستان های آران و بیدگل و تجهیزات قسمت های جدید دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد و ابراز داشت: در مورد بیماری سالک در منطقه دستور داده شد طرحی توسط دانشگاه علوم پزشکی کاشان ارائه و تامین اعتبار آن توسط وزارت بهداشت انجام شود و دستوراتی را نیز در مورد ایجاد دانشکده داروسازی داده شد.

ساداتی نژاد از تخصیص بودجه ۵۹۰ میلیارد ریالی کاشان از بودجه ۹۸ خبر داد و افزود: ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه در راستای ادامه عملیات جاده برزک، کامو، موته و مشهد اردهال و ۲۵۰ میلیارد ریال جهت تکمیل عملیات دو بانده شدن جاده کاشان به بادرود تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه برای تکمیل جاده آران و بیدگل به گرمسار نیز اعتبار ۸۰ میلیارد ریال تعریف شده است، ابراز داشت: در کمیسیون تلفیق تلاش شده است که با توجه به محدودیت‌های مالی و شرایط تحریمی وضعیت مطلوب‌تری در حوزه آموزش و پرورش و علم و فناوری به وجود آوریم.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21480

این مطلب را به اشتراک بگذارید :