عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: برای تأمین و استاندارد سازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس سهم آموزش و پرورش در بودجه ۹۸ از ۲۰ درصد به ۵۰ درصد افزایش یافته است.

سید جواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان اظهار داشت: سهم آموزش و پرورش در اجرای بند(ب) ماده ۶۵ قانون الحاقی برای تأمین و استاندارد سازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس از ۲۰درصد به ۵۰ درصد افزایش یافته‌است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در ادامه دلیل اجرایی شدن این مصوبه را تکرار نشدن حوادث دردناکی همچون شین آباد و زاهدان عنوان کرد و افزود: ما در سال های گذشته شاهد اتفاقات دلخراشی بودیم که کام بسیاری از هموطنان ما را تلخ کرده بود اما امیدواریم با اجرایی شدن این مصوبه دیگر شاهد تکرار چنین حوادث تلخی در هیچ کجای کشور نباشیم.

۲۰ هزار برنامه متنوع در سطح مدارس خراسان شمالی برگزار می‌شود
ولایتی در مشهد خبر داد: اعلام آمادگی کشورهای منطقه برای بهره‌گیری از الگوی مدارس سما
بررسی مصوبه ۱٫۸میلیارد دلاری؛ اولویت صندوق ارزی به مدارس فرسوده نمی‌رسید

ساداتی نژاد همچنین با اشاره به اینکه در برخی مدارس کشور با هدر رفت انرژی مواجه هستیم تصریح کرد: طبق مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق ۵ درصد اعتبار برای عایق رطوبتی و اجرای آسفالت مورد نیاز مدارس در اختیار وزارت آموزش و پرورش( سازمان توسعه و تجهیزات مدارس کشور) قرار خواهد گرفت تا این مشکل هم برای مدارس برطرف شود تا دانش آموزان کشورمان بدون هیچ دغدغه ای به تحصیل بپردازند.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21454

این مطلب را به اشتراک بگذارید :