نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاده ابوزیدآباد به کاشان هم اکنون دارای نقشه و طراحی برای دو بانده شدن است، گفت: شهرداری کاشان متعهد به اجرای ۱۱ کیلومتر اول جاده شده است.

دکتر «سید جواد ساداتی نژاد» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل جاده ابوزیدآباد به سمت کاشان را یکی از جاده های پرمخاطره مورد مطالبه مردم منطقه دانست و گفت: این جاده کم عرض و پرخطر، ترافیک و عبور و مرور زیادی را از مردم بخش کویرات دارد و تصادفات زیادی را در آن شاهد هستیم.

 

این جاده دارای نقشه و طراحی برای دوبانده شدن است

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه این جاده تا سال گذشته فاقد نقشه بود گفت: در سال ۹۶ بر اساس مجوزی که وزیر راه و شهرسازی مبنی بر انجام ماده ۲۳ برای این جاده صادر کرد، کار نقشه برداری و طراحی آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان انجام شده است.

 

ساداتی نژاد با بیان اینکه قسمتی از نقشه های جاده، اردیبهشت ماه امسال تحویل شد، گفت: بنابراین جاده ابوزیدآباد به کاشان هم اکنون جاده ای دارای نقشه و دارای طراحی برای دو بانده شدن است.

 

شهرداری کاشان متعهد به اجرای ۱۱ کیلومتر اول جاده

این نماینده مجلس در ادامه بیان داشت: با توجه به توافقاتی که در گذشته مابین شهرداری کاشان و فرمانداری آران و بیدگل صورت گرفت، به دلیل وجود محوطه چاله زباله و کشتارگاه کاشان در جاده ابوزیدآباد مقرر شد کار دوبانده شدن ۱۱ کیلومتر اول آن را شهرداری کاشان انجام دهد و مابقی هم توسط اداره راه و شهرسازی پیگیری شود.

 

ساداتی نژاد افزود: امسال تلاش می کنیم اعتباری از اعتبارات استانی هم برای آن در نظر بگیریم تا عملیات عمرانی این جاده هم شروع شود.

 

تکمیل جاده حسین آباد- قاسم آباد به ۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه عملیات احداث حد فاصل دو روستای حسین آباد- قاسم آباد به طول بیش از ۱۰کیلومتر هم اکنون در حال اجراست گفت: برای تکمیل باند دوم این جاده در این واریانتتاکنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل آن به ۸۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

 

دکتر ساداتی نژاد به پیشرفت ۲۰ درصدی این جاده از زمان آغاز عملیات اجرایی آن تاکنون اشاره کرد و افزود: تکمیل این جاده دو بانده در کاهش تصادفات جاده ای و همچنین سهولت رفت و آمد برای مردم بخش کویرات نقش بسزایی دارد.

 

بخش کویرات آران و بیدگل با بیش از ۱۵هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری از مرکز شهرستان آران و بیدگل واقع است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21428

این مطلب را به اشتراک بگذارید :