یک عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: اگر قدرت موشکی ایران نبود معلوم نبود دشمن چه بر سرمان می‌آورد.

به گزارش ایسنا، سیدجواد ساداتی نژاد در نطق میان دستور امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی تا این لحظه با توکل بر خداوند، رهبری مقتدرانه امام (ره) و مقام معظم رهبری با سرافرازی پیش رفته و امسال ۴۰ سالگی خود را جشن می‌گیرد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به موفقیت‌های علمی، سیاسی، اقتصادی، پزشکی، فرهنگی، نظامی و صنعتی در شرایط تحریم افزود: این موفقیت‌ها الگوی جدیدی را فراروی ملل آزادی‌خواه قرار داده است. مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی شامل موشکی، هسته‌ای و اقتدار منطقه‌ای به کابوس دشمنان ایران تبدیل شده و تمام روسای با ادب و بی ادب جمهور آمریکا در قفل کردن مولفه‌های قدرت فرقی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت آنها این است که اوباما در پی برجام‌های مجزا و ترامپ در پی قفل کردن هر سه مولفه قدرت ایران در یک برجام است اما زهی خیال باطل.

وی ادامه داد: قدرت دفاعی ما در سپاه و ارتش قابل چشم‌پوشی نیست الحمدلله جنگل‌های موشکی ایران قد کشیده است. دادن کدهای غلط و آدرس‌های نادرست حرکت در مسیر آمریکاست و مقایسه ایران با کشورهای فروپاشیده، بازی در زمین دشمن است و تحلیلهای غلط به دنبال تضعیف قدرت دفاعی ماست.

نماینده مردم کاشان در مجلس متذکر شد: ملت ایران اثبات کرده همیشه مدافع قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح خود بوده است اما نباید این را فراموش کرد که مردم وظیفه خود را همیشه به درستی انجام داده‌اند و انتظار دارند مسؤولان نیز به شایستگی به وظایف خود عمل کنند.

ساداتی‌نژاد ادامه داد: نداشتن برنامه مدون در حمایت از اقشار کم درآمد، نبود کنترل بازار، نبود نظارت بر قیمت‌ها، آشفتگی بازار خودرو، تعطیلی کارخانجات و بیکاری فزاینده در جامعه مورد اعتراض شدید مردم است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس «اشتغال» را مهمترین مطالبه مردم از مسؤولان دانست و افزود: از رییس‌جمهور می‌خواهم برای حفظ اشتغال موجود دستور ویژه دهد. کمبود نقدینگی موجب تعطیلی صنایع شده و معلوم نیست چرا بانکها برای جبران سرمایه در گردش واحدهای صنعتی کاری نمی‌کنند.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=21173

این مطلب را به اشتراک بگذارید :