دیدار دکتر ساداتی نژاد با سرپرست سازمان تأمین اجتماعی و رئیس بهزیستی کشور

نماینده مردم در نشستی با دکتر محسنی بندپی مشکلات تأمین اجتماعی منطقه و مسائل بهزیستی کاشان و آران و بیدگل را مطرح و پیگیری کرد.

دکتر افشار مدیر درمان تأمین اجتماعی کاشان نیز در این نشست حضور داشت.

جزئیات نشست نماینده مردم با سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور:
دستور محسنی بندپی برای بررسی مشکل ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی کاشان و با درخواست شیفت دوم کلینیک تخصصی آران و بیدگل موافقت شد

دکتر ساداتی نژاد در گفتگویی با خبرگزاری تسنیم در مورد دیدار با سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور اظهار کرد: در ملاقاتی که داشتیم چگونگی احداث بیمارستان_تأمین_اجتماعی کاشان مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل افزود: محسنی بندپی دستور داد با گزارش مصوبه هئیت مدیره سازمان، ساخت بیمارستان مورد بررسی قرار گیرد تا اشکالات مربوطه برطرف شود.

وی تصریح کرد: در این دیدار همچنین در مورد احداث ساختمان مدیریت درمان تأمین اجتماعی مذاکراتی صورت گرفت که ایشان نیز نظر مساعد داشت.

دکتر ساداتی نژاد اضافه کرد: در این نشست با درخواست شیفت دوم کلینیک تخصصی آران و بیدگل نیز موافقت شد و دستور لازم برای تهیه تجهیزات داده شد.

وی ابراز امیدواری کرد: به زودی در کاشان شاهد احداث بیمارستان تأمین اجتماعی و کاهش بار درمان از دوش بیمارستان شهید بهشتی خواهیم بود.

سازمان تأمین اجتماعی


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20739

این مطلب را به اشتراک بگذارید :