سید جواد ساداتی نژاد روز یکشنبه در اجتماع برزگ راهپیمایان یوم الله ۱۳ آبان در سالن شهدای بسیج کاشان بیان کرد: آمریکا باید بداند که ملت ایران در برابر زیاده خواهی ها با تمام توان و اقتدار نظامی خواهد ایستاد، گرچه ایستادگی در برابر یاوه گویی ها هزینه دارد.

وی افزود: مبارزه با آمریکا و استکبار ستیزی بخشی از هویت ملت ایران است و تا زمانی که شیعه در جمهوری اسلامی وجود دارد، فرهنگ بیگانه ستیزی نیز وجود خواهد داشت.
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس تصریح کرد: استکبار ستیزی برای مردم شریف ایران، قدرتی به ارمغان آورده که باید قدردان آن باشیم زیرا رسانه های خارجی درصدد هستند تا بجای اقتدار، جمهوری اسلامی را در موضع ضعف نشان دهند.
وی اضافه کرد: آمریکا با تحریم های اقتصادی به دنبال تحریک مردم برای آشوب و اعتراض های خیابانی است تا جمهوری اسلامی ایران پای مذاکره مستقیم در برجامی دیگری بنشیند تا هر سه مولفه موشکی، هسته ای و قدرت منطقه ای کشور را به چالش بکشند.
ساداتی نژاد تاکید کرد: هرگز مردم ایران زیر بار این سازش نخواهند رفت و نظام اسلامی نیز با سلامت از پیچ تاریخی کنونی عبور خواهد کرد.
وی همچنین با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای جنگ اقتصادی و رسانه ای گفت: انتظار می رود که دولت در این شرایط با هوشیاری، اقتدار و آگاهی فعالیت های دشمن را در این حوزه ها رصد کند.
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس افزود: اگر دولت اطلاع رسانی و روشنگری نکند، رسانه های بیگانه افکار مردم را منحرف خواهند کرد و در صورت فقدان برنامه ریزی، جنگ اقتصادی دشمن موثر واقع خواهد شد.
وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران باید تنها به استقلال و اقتدار خود متکی باشد، زیرا آنچه در کشور پابرجا مانده، ناشی از توان داخلی و فعالیت های جوانان برای سازندگی است.
ساداتی نژاد با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی از سوی دانشجویان پیرو خط امام (ره) در ۱۳ آبان سال ۵۸ اضافه کرد: این اقدام مهم که انقلاب دوم نام گرفت، نهضت آزادی و ملی گرایان را به انزوا کشاند و اسناد لانه جاسوسی نیز ارتباط آنها با آمریکا را نشان داد.
وی عنوان کرد: تسخیر لانه جاسوسی موجب میدان داری نیروهای انقلابی در کشور شد و مردم را بار دیگر به صحنه کشاند که اگر شاهد این رویداد نبودیم، شاید انقلاب اسلامی در این جایگاه قرار نمی گرفت.
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یادآور شد: استکبار ستیزی مردم به علت انقلاب اسلامی نیست بلکه اسلام، آموزه های قرآن، سیره اهل بیت (ع) و فرهنگ جامعه به ما آموخته که استکبار ستیز باشیم.
وی ادامه داد: اگر ملتی از استقلال سیاسی برخوردار باشد، دارای استقلال فرهنگی و اقتصادی نیز خواهد شد و از این رو استعمارگران همواره در تلاش هستند تا در مرحله نخست، استقلال سیاسی کشورها را خدشه دار کنند.
ساداتی نژاد تصریح کرد: هیچ نیروی خارجی در ۴۰ سال گذشته دخالتی در سرنوشت سیاسی مردم ایران نداشته و هر رویدادی از اراده این ملت بزرگ و شریف ناشی شده است.
به گزارش ایرنا، راهپیمایی ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبـان همزمان با سراسر کشور از میدان ۱۵ خرداد بسوی سالن شهدای بسیج در خیابان ۲۲ بهمن کاشان برگزار شد.
هزاران نفر از قشرهای مختلف مردمی به ویژه دانش آموزان در این راهپیمایی حضور یافته و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، با آرمان های انقلاب، امام (ره) و رهبری معظم انقلاب پیمانی دوباره بستند.
کاشان در ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

ایستادگی در برابر آمریکا


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20575

این مطلب را به اشتراک بگذارید :