عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب دوم مابود چرا که موجب شکسته شدن قدرت استکبار جهانی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکاشان ، سید جواد ساداتی نژاد صبح امروز در حضور جمعی از مردم کاشان در سالن شهدای بسیج این شهرستان که به مناسبت ۱۳ آبان تجمع کرده بودند،اظهار داشت: دخالت های آمریکا در امور سیاسی و داخلی ایران، پذیرش شاه توسط این کشور و عملکرد اشتباه دولت رژیم شاهنشاهی از جمله عوامل تسخیر لانه جاسوسی  آمریکا به دست دانشجویان بود.

وی در ادامه افزود: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا موجب زیر سئوال بردن قدرت جهانی این کشور، رسوا شدن فرقه های منافق داخلی و ورود نیروهای انقلابی در صحنه و شکل گیری انقلاب اسلامی شد.

ساداتی نژاد  تصریح کرد: داشتن استقلال سیاسی و اقتدار منطقه ای امروز ما به دلیل  استکبار ستیزی نسبت به آمریکا و همپیمانان او است.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدید های آمریکا در ایجاد تحریم های بیشتر در روز ۱۳ آبان امسال گفت: ما نسبت به این تحریم ها به یاری خدا و مردم ایستادگی  خواهیم کرد چرا که هزینه آن بسیار کم تر از سازش با آمریکا است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20572

این مطلب را به اشتراک بگذارید :