ساداتی نژاد گفت: امروز مداخلات، غارتگری و سلطه جویی آمریکا عامل مشکلات برای مردم جهان شده و بسیج با روشنگری دقیق همیشه در مبارزه با آمریکا و زنده نگه داشتن سیزده آبان نقش و رسالت بزرگی را ایفا کرده است.

سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، پیرامون نقش بسیج در رخداد یوم الله سیزده آبان عنوان کرد: سیزده آبان روز مبارزه ملی با استکبار و روز مرگ بر آمریکا است، که توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام صورت گرفت.
وی بیان کرد: واقعه سیزده آبان به مداخلات آمریکا در داخل ایران که توسط سفارت خانه هدایت می‌شد پایان داد و به عبارتی گفتمان اسلام گرایی که در مدیریت کشور در سال ۱۳۵۸ نقشی نداشت و گفتمان ملی گرایی که در کشور به دست دولت محقق بود را کنار زد و مردم را یکبار دیگر به صحنه مدیریت کشور برد.
ساداتی نژاد با اشاره به سخن حضرت امام که سیزده آبان و تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامید، خاطر نشان کرد: نقشی که بسیج جوانان و مردمی ما در اشغال لانه جاسوسی داشته تا امروز در زنده نگه داشتن سیزده آبان توسط بسیج نقش اساسی خود را ایفا کرده است.
وی اظهار داشت: با شرایطی که در سال‌های گذشته و در بحث برجام اتفاق افتاد، باری دیگر مرگ بر آمریکا به روز شد و جوان امروز ما با چشم خود در فضای شرایط امروزی دید که آمریکا به هیچ تعهدی پایبند نیست و به همین دلیل است که کشور استکبارستیزی را سرلوحه خود قرار داده است.
ساداتی نژاد افزود: بسیج همیشه در طول این سال‌ها پرچم دار و پیش تاز مبارزه با استکبار و آمریکا بوده است.
وی در پایان گفت: امروز مداخلات، غارتگری و سلطه جویی آمریکا عامل مشکلات برای مردم جهان شده و بسیج با روشنگری دقیق همیشه در مبارزه با آمریکا و زنده نگه داشتن سیزده آبان نقش و رسالت بزرگی را ایفا کرده است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20566

این مطلب را به اشتراک بگذارید :