در آستانه هفته ناجا دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پیامی این هفته را به برقرار کنندگان امنیت در جامعه تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

باسمه تعالی

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.
«مقام معظم رهبری»

بی تردید نظم و امنیت و آرامش در تمام نقاط کشور مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که با تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا، پشتیبانی ملت و در سایه ایمان و مجاهدت های آنان، فضایی امن و مناسب برای رشد و تعالی کشور و مردم مهیا شده است.

هفته گرامیداشت نیروی انتظامی فرصت مغتنم و شایسته‌ای است تا ضمن آگاهی از خدمات و عملکرد ارزشمند نیروی انتظامی، زمینه های قانون گرایی و ایجاد نظم توسط عموم افراد جامعه تبیین گردد و با مشارکت همه دستگاه‌های دولتی و مردمی و تعیین نقش و سهم هر یک از آنان، در تحقق نظم، امنیت و آسایشی در شأن جامعه اسلامی بیش از پیش موفق باشیم.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران نیروی انتظامی و ضمن تبریک این هفته از تلاش ها و جانفشانی های حافظان نظم و امنیت جامعه بویژه فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل قدردانی نموده؛ توفیقات روز افزون آنها را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20416

این مطلب را به اشتراک بگذارید :