نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان آران و بیدگل با برخورداری از فرصت‌های تاریخی، طبیعی و صنعتی گوناگون ظرفیت مناسبی برای جذب سرمایه گذاران دارد که باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید جواد ساداتی نژاد شامگاه سه شنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: کویر و میزبانی تعدادی از امامزادگان والامقام یک ظرفیت بی مانند برای رونق گردشگری، جذب سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در این شهرستان است.
وی افزود: دریاچه نمک و ظرفیت آب شور آران و بیدگل نیز ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری است و با ایجاد شهرک های پرورش ماهی آرتیمیا می توان از آن برای اشتغالزایی بهره برد.
نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس اضافه کرد: برخورداری از نیروی انسانی متعهد و توانمند موجب اشتیاق سرمایه گذاران برای حضور در این شهرستان بوده که نرخ بیکاری ۵٫۷ درصدی در آران و بیدگل نیز آن را تائید می کند.
وی در ادامه نیز با اشاره به برخی از مشکلات بخش صنعت این شهرستان گفت: پایین بودن فناوری و اندازه کارگاه های تولیدی، تک محصولی بودن و پایین بودن سطح خدمات از مشکلات این بخش است که باید برای آن چاره ای اندیشیده شود.
ساداتی نژاد انسجام و همبستگی درونی شهرستان و تعامل و هم افزایی با شهرهای همجوار از جمله کاشان را از موضوعات راهبردی شهرستان آران و بیدگل برشمرد و تاکید کرد: هماهنگی و همسویی منطقه ای در تصمیم گیری ها می تواند توسعه همه جانبه را تسهیل کند.
به گزارش ایرنا، اسماعیل بایبوردی در ادامه این آیین بجای ابوالفضل معینی نژاد، به عنوان سرپرست فرمانداری آران و بیدگل معرفی شد.
آران و بیدگل با جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20369

این مطلب را به اشتراک بگذارید :