یادواره شهدای سفیدشهر با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان در جوار یادمان شهدای گمنام سفیدشهر برگزارشد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، این یادواره با تلاوت قاری و حافظ بین المللی شهرستان آران و بیدگل  محمد جوادنصیری آغارشد یگان موزیک سرود جمهوری اسلامی ایران را به صورت زنده وبانظم‌ خاصی به  اجرا کرد و درادامه مراسم  محمدرحمان نظام اسلامی مجری  توانمند صدا و سیما نسبت به حضورمدعوین  ومسئولین شهری سخن گفت.

سیدجواد ساداتی نژاد، نماینده مردم مومن شهرستان کاشان و اران و بیدگلاظهارداشت:  خون شهدای ما وجوشش آن کمک کرده تاما بتوانیم مراحل سخت وچالش های گوناگونی که درطول ۴۰سال انقلاب بوجودآمده پشت سربگذاریم.

وی  با تشکر از دست اندرکاران و زحمت کشان مراسم  گفت:  یادوراه شهدابه عنوان یکی ازبرترین وبهترین مراسمات درطول سال است که الحمدالله به نحو احسن در سفیدشهر انجام می شود.

سردار پاسدار سید حجت الله قریشی معاون سابق آماد و پشتیبانی نیروهای مسلح‌ بیان کرد:  شرایط تحریمی امروز را  که در راس آنها امریکا است به مدد خدا پشت سر می گذاریم‌.
بایدهمیشه گوش به فرمان مقام معظم رهبری بود تابتوانیم از این گردنه عبورکنیم انشاالله درمسیری که حرکت می کنیم ما را هم بابرادران شهیدمان محشورکرده وعاقبت بخیرمان بگرداند.

تقدیر و سپاس از خانواده خادم الشهدا زنده یاد علی اکبر کاظمی توسط نماینده محترم، فرماندارشهرستان آران وبیدگل و سردار قریشی ازدیگربرنامه های یادمان شهدابود که با شکوه خاصی باحضورخانواده برگزار  شد.

در پایان مراسم ازمدیحه سرایی مداح اهل بیت حاج جوادتلطفی که درفضایی کاملامعنوی وحزن انگیزوحسینی برگزارشد.

داود زیارتی نصرآبادی دبیر این یادواره گفت: از اول پیروزی انقلاب اسلامی یادواره شهدای سفیدشهر در مساجد برگزار شد که چند سالی است باهمت بسیجیان ومسئولین شهر و اهالی محترم این مراسم باشکوه درمحل یادامان شهدای گمنام باعظمت خاصی باپذیرایی ازهمشهریان محترم برگزارمی شود.

یادواره شهدای سفیدشهر


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20353

این مطلب را به اشتراک بگذارید :