عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: موشک‌های نقطه‌زن سپاه، بار دیگر توان بازدارندگی و اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید و اثبات کرد که افزایش توان دفاعی و موشکی تعارف‌بردار نیست.

سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به عملیات موشکی کوبنده سپاه پاسداران علیه تروریست‌های تکفیری، عملیات صورت گرفته را نشان از توان عملیاتی بالا و اشراف اطلاعاتی دقیق سپاه دانست و اظهار داشت: این اقدام پیامی روشن و صریح به حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای تروریست ها داد.

وی افزود: حمله موشکی و پهپادی سپاه به مقر تروریست های تکفیری در شرق فرات، انتقامی جانانه و سخت از عاملان حمله تروریستی کور در اهواز بود؛ ان‌شالله تقاص خون شهدای حمله تروریستی اهواز از آمران و حامیان تروریست ها هم گرفته شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با یادآوری وعده فرماندهان ارشد نیروهای مسلح برای گرفتن انتقامی سخت از عاملان و آمران حمله تروریستی اهواز، تصریح کرد: سرعت عمل سپاه در گرفتن انتقام از تروریست ها قابل تقدیر است.

ساداتی نژاد اظهار داشت: موشک های نقطه‌زن سپاه، بار دیگر توان بازدارندگی و اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید و اثبات کرد که افزایش توان دفاعی و موشکی، در مواجهه با دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای تعارف‌بردار نیست.

وی خاطرنشان کرد: در وضعیت بغرنج امنیتی و شرایط نابسامان منطقه غرب آسیا، ظرفیت و توان موشکی سپاه پاسداران خاری در چشم بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی و عاملی مهم و تعیین‌کننده در قدرت بازدارندگی و دکترین دفاعی کشور است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20350

این مطلب را به اشتراک بگذارید :