بسم اللَّه الرحمن الرحیم

اکنون که با عنایات خداوند متعال و ادعیه حضرت بقیه اللَّه الاعظم – ارواحنا لمقدمه الفداء- و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، نظام جمهورى اسلامى ایران با سرفرازى و قدرت راه خود را یافته و با استوارى به پیش مى رود.

بی تردید مردم مسلمان ایران که خود آفریننده و خالق حماسه جاودان دفاع مقدس هستند و کارنامه درخشان دوران دفاع مقدس از تابناک ترین مواریث اسلامی، ملی و انقلابی کشور است به نام آنها ثبت شده است؛ باید در پاسداشت این میراث ماندگار معنوی و انتقال آن فرهنگ غنی به نسل های بعد به نیکوترین وجه بکوشند.
و بر ماست که با یادآوری و پاسداشت شهادت طلبی ها و ایثارگری های تمام کسانی که از دین و میهن خود دفاع نمودند آن رشادت ها و از خود گذشتگی ها را زنده نگه داریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های خالصانه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و احترام به پیشگاه شهیدان خدایی بویژه ۲۵۰۰ شهید والامقام شهرستان های کاشان و آران وبیدگل، هفته دفاع مقدس را به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان عزیز و مردم مومن و شهیدپرور شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را مسالت می‌نمایم.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20282

این مطلب را به اشتراک بگذارید :