نخستین دوره آموزشی طلایه داران عفاف  به همت امور بانوان دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی پنج شنبه و جمعه ۲۲ و۲۳ شهریورماه  در شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.

مدیر برگزاری دوره در گفتگوبا خبرنگارای بی نیوزگفت نظر به اینکه امروز صحبت کردن از عفاف و حجاب و تبلیغ آن کار سختی است که نیاز به مهارت های ویژه و اطلاعات بسیار خوب و مخاطب پسند دارد و از طرفی بسیاری از فعالیت هایی که برای حجاب می شود می تواند قوی و اثر گذارتر باشدلذا امور بانوان دفتر نماینده با همکاری موسسه پژوهشی کاربردی خیبر که قدمتی بیش از ۲۰ سال فعالیت درزمینه تولید و نشر و آموزش حوزه زنان،خانواده و عفاف و حجاب دارد تصمیم به برگزاری دوره فوق با هدف توانمند سازی عملیاتی هدفمندانه تر بانوان دغدغه مند نسبت به تبلیغ ابعاد مختلف موضوع عفاف و حجاب پرداخت.

خانم محسن زاده اذعان داشت محتوای کارگاه های دوره فوق با نگاه درون دینی و برون دینی و نشان دادن تجربه تلخ غرب در از بین بردن حیا در جامعه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز های ۲۲ و ۲۳ شهر یور ماه با حضور مبلغات حوزه های علمیه،فرهنگیان و عموم بانوان دغدغه مند در مرکز مهد قرآن کریم ولایت شهرستان آران و بیدگل بر گزارگردید.

وی گفت در این دوره دو روزه موضوعات آزادی یا اجبار عفاف و حجاب ،عفاف و حجاب یا مدیریت یک غریزه،آشنایی با فنون تبلیغ عفاف و حجاب ،بررسی شخصیت های الگو ساز(کارتونی و سینمایی)جبهه معارض در حیا زدایی کودکان و نوجوانان ،نقش عفاف و حجاب در حفظ جایگاه و کرامت زن،بررسی شبهات عفاف و حجاب و آسیب شناسی مدل های جدید پوشش اسلامی ایرانی در قالب ۹ کارگاه آموزشی ارائه گردید.

ایشان گفت دوره فوق به صورت مقدماتی برگزار گردیده است و آزمون پایان دوره ۱۳ مهر ماه برگزار خواهد گردید و داوطلبان پس از قبولی در دوره مقدماتی برای دوره تکمیلی و تخصصی آماده خواهند شد.

شایان ذکر است در پایان کارگاه از نوجوان محجبه آران و بیدگلی صاحب رتبه اول و سوم کشوری رشته ورزشی جوکای دوکاراته توسط دکتر ساداتی نژاد تقدیر به عمل آمد.

برپایی نمایشگاه آثار و محصولات علمی پژوهشی عفاف و حجاب با عنوان تلاوت آرامش از دیگر برنامه های این کارگاه دو روز بود.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20251

این مطلب را به اشتراک بگذارید :