مدیرکل دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری کشور گفت: ۷هزار و پانصد تن آسفالت به ارزش ۲۵ میلیارد ریال برای بازسازی و روکش آسفالت و همچنین ۲۵ میلیارد ریال برای تعریض جاده برزک اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، رضا اکبری به دعوت نماینده مردم در بازدید از راه‌های مواصلاتی منطقه کاشان و آران و بیدگل اظهارداشت: ۷هزار و پانصد تن آسفالت به ارزش ۲۵ میلیارد ریال برای بازسازی و روکش آسفالت و همچنین ۲۵ میلیارد ریال برای تعریض جاده برزک اختصاص یافت.

وی گفت: ۷۰پروژه حادثه خیز در استان اصفهان در دست اصلاح و احداث است که ۳۰ نقطه تا خرداد ۱۳۹۸با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

مدیرکل دفتر نگهداری راه‌های سازمان راهداری، با هدف بازدید از نقاط پرحادثه ی محورهای مواصلاتی و جاده ای منطقه به کاشان، آران و بیدگل ، ابوزیدآباد ، سفیدشهر، مشهد اردهال و برزک سفر کرد و ضمن بازدید به بررسی مشکلات و موانع انجام سریع پروژه ها پرداخت.

اکبری در حاشیه بازدید از محورهای مواصلاتی و نقاط حادثه خیز جاده ای منطقه کاشان از اختصاص ۸۰ میلیارد ریال برای این مناطق خبر داد و اظهار داشت: جاده برزک به طول ۵۰ کیلومتر دارای چهار نقطه حادثه خیز است که سرای سیمان ، مرق ، اسحاق آباد و ورکان از مناطق حادثه خیز این جاده است.

مدیرکل دفتر نگهداری راه‌های سازمان راهداری با اشاره به چهار نقطه حادثه خیز مصوب در کاشان افزود: تا پایان خرداد سال ۱۳۹۸ این نقاط اصلاح و باز سازی می‌شود.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از نقاط حادثه خیز منطقه آبشیرین در جاده کاشان – قم است که با اعتبار ۵ میلیارد ریال انجام می شود.

اکبری با بیان اینکه ۱۵۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور وجود دارد گفت : ۲۰۰۰ میلیارد اعتبار به بازسازی این نقاط نیاز است که ۳۰۰ میلیارد آن تا آخر امسال تخصیص داده می شود.
مهمترین دغدغه مردم بخش برزک نامساعد بودن راه است

همچنین نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در این بازدید گفت : مهمترین دغدغه مردم بخش برزک نامساعد بودن وضعیت راه این منطقه است.

سید جواد ساداتی نژاد اظهار داشت : با پیگیری هایی که بعمل آمد از سال ۱۳۹۶ پروژه دو بانده شدن جاده برزک دارای ردیف ملی شد که چون مسیر طولانی و پروژه سنگینی است ۴ الی ۵ سال طول می‌کشد لذا در حال حاضر با دعوت از مدیر کل نگهداری راههای کشور، بررسی تعریض جاده و لکه گیری آسفالت باند فعلی جاده انجام شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس افزود: در حال حاضر برای تعریض و لکه گیری این باند اعتبار ۵۰ میلیون ریال اختصاص داده شده است که این اعتبار بزودی به این بخش واریز می شود تا لکه گیری و تعریض جاده شروع شود .

وی اظهار امیدواری کرد: با پیگیری مصوبات توسط مدیران اجراییشهرستان با تعریض جاده به ۷٫۵ متر مربع و استاندارد شدن پهنای جاده از میزان تصادفات جاده ای در این مسیر کاسته شود.

گفتنی است در این بازدید مدیران راهدای استان و شهرستان های کاشان و آران و بیدگل نیز حضور داشتند.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20126

این مطلب را به اشتراک بگذارید :