به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم، در روز پنج شنبه اول شهریور ۱۳۹۷ در جلسه ای با حضورسردار اشتری فرماندهی نیروی انتظامی کشور و دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل نیازها و مشکلات مراکز نیروی انتظامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل بررسی شد.

در این نشست سردار اشتری با اختصاص یک میلیارد و ششصدو سی میلیون ریال برای خرید زمین و شروع احداث ساختمان جدید نیروی انتظامی کاشان در محل بلوار امام رضا موافقت کرد و دستور پیگیری ساخت آن از منابع سال ۹۸ ناجا با همکاری خیرین را داد.

با درخواست نماینده مردم جهت تکمیل امکانات و تجهیزات مراکز انتظامی منطقه، با تحویل سه دستگاه سمند و سه موتور سیکلت به مراکز نیروی انتظامی شهرستان آران و بیدگل و تحویل شش دستگاه سمند و ۵ موتور سیکلت برای مراکز نیروی انتظامی شهرستان کاشان موافقت شد.

همچنین با توجه به وضعیت خاص منطقه کاشان، فرماندهی نیروی انتظامی کشور برای تکمیل پرسنل مورد نیاز نیروی انتظامی کاشان با اختصاص یکصد سرباز و پنجاه نیروی کادر خارج از سهمیه استان، برای کاشان موافقت کرد که با توجه به گستردگی منطقه و گردشگری بودن و … ، افزایش نیروی انسانی موجبات امنیت بیشتر را در منطقه فراهم خواهد کرد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=20064

این مطلب را به اشتراک بگذارید :