عضو فراکسیون ولایی مجلس اعتقاد دارد تغییر در کابینه دولت امری ضروری است و باید فارغ از توجه به گرایش ها و جریان های سیاسی و گروهی باشد بلکه باید تخصص ملاک قرار بگیرد.

سید جواد ساداتی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه تغییر در کابینه دولت امری ضروری است و باید حاوی سه پیام و مولفه باشد، گفت: در واقع توجه به مولفه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی امری مهم محسوب می شود.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولی که قرار است در جایگاه اقتصاد منصوب شود باید در این حوزه ورزیده باشد، اظهار کرد: به عبارتی افراد باید دانشمند و متخصص در کشور باشند نه اینکه از یک جریان و گروه انتخاب شود.

وی با بیان اینکه تغییر در کابینه دولت برای نظام سرنوشت ساز است از این رو باید هوشمندانه برخورد شود، ادامه داد: همچنین این تغییر نشان می دهد کشور هم اکنون در جنگ اقتصادی است و نیاز به وحدت و همدلی در کشور است از این رو تغییری که انجام می شود پیام اجتماعی در پی خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه تحول در کابینه دولت دوازدهم حتما برای جامعه بین الملل پسام سیاسی خواهد داشت، تصریح کرد: در واقع وقتی فردی روی کار می آید که شاید دیدگاه سیاسی‌اش نیز با دولت متفاوت است اما برای حفظ وحدت انتخاب شده است، به نوعی دشمنان متوجه خواهند شد که راهشان اشتباه است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19802

این مطلب را به اشتراک بگذارید :