نشست فعالان اقتصادی منطقه کاشان با حضور محسن صالحی نیا، معاون وزارت صنعت،معدن و تجارت، گلنار نصرالهی مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت، افسانه محرابی مدیرکل دفتر نساجی و امور پوشاک و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس در شهرک صباحی بیدگلی برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان،سید جواد ساداتی نژاد صبح امروز درنشست فعالان اقتصادی در منطقه صنعتی شهرک سلیمان صباحی اظهار داشت: تمامی شرکتهای این منطقه صنایع خصوصی هستند و باوجود رکود و شرایط نامناسب اقتصادی غیرتمندانه برای صیانت از این صنعت تلاش می کنند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس افزود:امروز تولید کننده ما دچار فشار مالی است زیرا هم برای تهیه مواد اولیه و هم از نظر تامین مالی، دچار مشکل شده اند اما این کارآفرینان عرصه صنعت، رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و تلاش زیادی می‌کنند تا صنعت را در این منطقه پایدار و احیا نگه دارند.

وی افزود: در این منطقه بالای ۱۷۰۰۰ نفر درصنعت فرش کار می کنند که اگر نتوانیم مشکلات آنها را برطرف کنیم یک تعطیلی فزاینده در منطقه و شهرستان خواهیم داشت.

ساداتی نژاد:با تشکر از معاون و مشاوران وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی و اهتمام به مشکل این منطقه از آنها خواست تا نگاه ویژه تری به این منطقه شود.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19637

این مطلب را به اشتراک بگذارید :