عضو کمیسیون آموزش مجلس، دریافت هزینه ۴۶ هزار تومانی برای انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را رقم بالایی دانست و خواستار پاسخگویی مسئولان این دانشگاه شد.

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص دریافت هزینه جداگانه برای انتخاب رشته ارشد در دانشگاه‌های آزاد، گفت: دانشگاه آزاد مبلغی حدود ۴۶ هزار تومان برای انتخاب رشته داوطلبان ارشد دریافت می‌کند که می‌گویند این مبلغ برای پردازش اطلاعات داوطلبان است.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: اگرچه دانشگاه آزاد باید اطلاعات داوطلبان را برای انتخاب رشته پردازش کند و برای این کار به هزینه‌ای نیاز دارد اما دریافت این مبلغ نیاز به بازنگری دارد چراکه ۴۶ هزار تومان برای پردازش اطلاعات رقم  بالایی است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد باید درخصوص دریافت هزینه ۴۶ هزار تومانی برای انتخاب رشته در ارشد پاسخگو باشد هفته آینده این موضوع در کمیسیون مطرح شده و بررسی می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجایی که دانشگاه آزاد آزمونی نیز برای ورود داوطلبان در مقطع تحصیلات تکمیلی برگزار نمی‌کند مبلغ ۴۶ هزار تومان برای پردازش اطلاعات زیاد است و به بررسی نیاز دارد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19610

این مطلب را به اشتراک بگذارید :