رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پیام سردار قاسم سلمیانی در حمایت از سخنان رئیس جمهوری بیانگر یک هماهنگی کامل در بین اجزای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است گفت: استکبار برای نابودی نظام به گروه و فرقه خاصی رحم ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دکتر محمدرضا پورابراهیمی، دیشب در همایش بررسی قانون مالیات ارزش افزوده و تحولات روز کشور که با همت و رایزنی دکتر ساداتی نژاد در اتاق بازرگانی کاشان برگزارشد حفظ انسجام بین همه گروه‌ها و جناح‌ها را با توجه به شرایط اقتصادی موجود تاکیدکرد و گفت: استکبار نشان داده است که برای نابودی نظام، به گروه و فرقه خاصی رحم ندارد و تنهاهدفش تسلط بر ایران است.

وی، با تاکید بر اینکه ولایتمداری ملت ایران نشان داده است که این اجازه را به دشمن نمی دهند افزود: مردم کشورمان هیچ وقت زیر یوغ هیچ کشوری نمی روند و مستقل خواهند بود.

تحریم ها مانع فعالیت های اقتصادی نظام نمی شود
به گفته وی، اگر آمریکا تصور می کند که می تواند با تحریم مانع فعالیت های نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه در حوزه اقتصاد بشود، سخت در اشتباه است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا نمی تواند مانع فعالیت های اقتصادی ایران شود افزود: شاید آمریکا در ابتدای اعمال تحریم ها هزینه ای به ایران تحمیل کرده و هزینه برخی فعالیت ها را افزایش دهد، اما مانع پیشرفت ایران در عرصه اقتصاد نخواهد شد.

دکتر پورابراهیمی، تحریم‌های پیشین علیه ایران با مجوز سازمان ملل و اتحادیه اروپا را یادآورشد و گفت: ایران در برابر آمریکا که در تحریم‌های جدید با قلدری و ادبیات قلدری می‌خواهد اعمال کند از منافع ملی خود حراست می کند.

وی، سخنان دکتر روحانی مبنی بر اقدام های متقابل در خلیج فارس در صورت جلوگیری از صادرات نفت ایران را خاطرنشان کرد و گفت: مجلس نمی تواند در برابر تضییع حق مردم ساکت باشد و تمام قد از این رویکرد و اقدام رئیس جمهوری حمایت می کند.

مالیات بر ارزش افزوده تنها کسب درآمد نیست بلکه شفافیت اطلاعات در کسب درآمدها است
این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به موضوع مالیات بر ارزش افزوده گفت: هدف از مالیات بر ارزش افزوده تنها کسب درآمد نیست بلکه شفافیت اطلاعات در کسب درآمدها است.

دکتر پورابراهیمی، مالیات بر ارزش افزوده را مهمترین موضوع در حوزه اقتصاد برای مجلس شورای اسلامی دانست و گفت: این قانون در اجرا مشکلاتی دارد که باید برطرف شود و اگر بخواهیم ارزش افزوده قوام یابد، باید از بخش خصوصی حمایت کرد.

شایان ذکر است: همایش بررسی قانون مالیات ارزش افزوده و تحولات روز کشور با حضور دکتر محمدرضا پورابراهیمی،رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و همت و رایزنی دکتر ساداتی نژاد و به میزبانی اتاق بازرگانی کاشان پنجشنبه ۱۴تیرماه در سالن هامیش های مرحوم ارباب تفضلی این اتاق برگزارشد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19603
کلیدواژه ها :

این مطلب را به اشتراک بگذارید :