دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان وآران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی در سومین نشست خبری با خبرنگاران درپاسخ سئوال خبرنگار روزنامه کاروکارگر در مورد تاخیر ۱۵ ساله در ساخت بیمارستان تامین اجتماعی برای کارگران منطقه کاشان گفت: درخواست ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در کاشان یکی ازخواسته های بحق کارگران و بازنشستگان کاشان است که باید هرچه زودتر اینکار صورت پذیرد.

ساداتی نژاد در ادامه افزود: کاشان با داشتن ۷۰هزار کارگرو۲۵۰هزار بیمه پردازوبالای ۲۷هزار بازنشسته کارگری نباید ازیک بیمارستان تامین اجتماعی محروم باشد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به مکاتبات خود با دکتر ربیعی وزیر کارتعاون ورفاه اجتماعی و دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در این مذاکرات متذکر شده ام چگونه است در شهرهایی که جمعیت کارگری آنها خیلی کمتر از کاشان است دارای بیمارستان تامین اجتماعی است چرا درکاشان ساخت بیمارستان توسط تامین اجنمای انجام نشده است؟ که ازسوی آقای وزیر و مدیرسازمان تامین اجتماعی قول ساخت بیمارستان تامین اجتماعی داده شده و چند قطعه زمین برای ساخت این بیمارستان درکاشان جانمایی شده است که امیدواریم با توجه به قول آقای دکتر ربیعی و دکتر نوربخش در سالجاری کارهای ساخت این بیمارستان که خواسته ۱۵ ساله جامعه کارگری منطقه کاشان است صورت پذیرد.

 


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19426

این مطلب را به اشتراک بگذارید :