ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس بازی با آتش است و مسلماً عواقب و تبعات سنگینی برای صهیونیست‌ها و ایالات متحده در پی خواهد داشت.

سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در کاشانضمن محکومیت شدید انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی و ابراز تأثر از شهادت و زخمی شدن بیش از ۲۰۰۰ فلسطینی مظلوم توسط اشغالگران صهیونیست؛ تأکید کرد که اقدام رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس بازی با آتش است و مسلماً عواقب و تبعات سنگینی برای صهیونیست ها و ایالات متحده در پی خواهد داشت.

وی با تاکید بر ماهیت اسلامی بیت المقدس، قدس شریف را متعلق به مردم مظلوم فلسطین و پاره‌تن امت اسلامی دانست و انتقال سفارت آمریکا به این شهر را اقدامی خطرناک و موجب اتحاد کشورها و ملت‌های مسلمان به رغم خیانت و همدستی برخی حکومت‌های و خائن و مرتجع منطقه ارزیابی کرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و تلاش و رقابت کاندیداهای دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه برای به دست آوردن حمایت لابی آیپک، یکی از اهداف دونالد ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی را راضی و خشنود کردن صهیونیست‌ها و به دست آوردن حمایت بیش از پیش آنها در شرایط فعلی و انتخابات آتی آمریکا دانست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای با یادآوری برنامه ریزی و تلاش گسترده رژیم صهیونیستی و حامیان این رژیم در به فراموشی سپردن مسأله فلسطین، یکی دیگر از اهداف آمریکا و صهیونیست‌ها را سنجش میزان حساسیت و عزم و اراده مسلمانان در دفاع از آرمان فلسطین ارزیابی کرد و از آحاد مردم ایران به خصوص جامعه دانشگاهی درخواست کرد در قبال این اقدام خطرناک آمریکا و صهیونیست‌ها واکنشی جدی و قاطع نشان دهند.

ساداتی نژاد دولت آمریکا و ترامپ را درگیر و گرفتار در بحران‌های پرشمار داخلی و خارجی دانست و انحراف افکار عمومی جامعه آمریکا از مشکلات متعدد رئیس جمهوری این کشور و دولت وی را یکی دیگر از اهداف انتقال سفارت ایالات متحده از تل آویو به بیت المقدس ارزیابی کرد.

نماینده کاشان و آران و بیدگل، با اشاره به رویکردهای فرقه گرایانه آل سعود و تروریست پروری این خاندان با دلارهای نفتی برای تحلیل بردن توان کشورهای خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی و ایجاد حاشیه امن برای این رژیم نامشروع، انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی را بی ارتباط با وابستگی مفرط حکام عربستان سعودی به ایالات متحده ندانست و با اشاره به اقدامات و رایزنی‌های گسترده ولیعهد این کشور برای جلب حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی از پادشاهی وی، توافق پشت پرده عربستان سعودی و نقش آل سعود در این توطئه خطرناک را برجسته دانست.

ساداتی نژاد در پایان ابراز امیدواری کرد که با بیداری و خروش ملت‌های مسلمان، توطئه صورت گرفته برای فراموشی آرمان فلسطین خنثی و رژیم صهیونیستی محو و نابود گردد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19302
کلیدواژه ها :

این مطلب را به اشتراک بگذارید :