پیام نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به مناسبت ۱۲ اردیبهشت روز معلم :

“معلمی شغل نیست؛ معلمی عشق است.”شهید رجایی

۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری اسوه علم و ایمان و تقارن آن با روز معلم، بیانگر راه روشن و مسیر متعالی معلمان ایران اسلامی است، معلمانی که با آموزه‌های توام با ایمان و عمل خویش از دوران انقلاب و سال‌های دفاع مقدس تا به امروز شیوه‌ای متفاوت از آموزش همراه با پرورش را در پهنه گیتی نقش زدند.

بی‌شک فرهنگ امروز و فردای ایران اسلامی، رهین دستان و آموزه‌های آموزگارانی است که می‌توانند با چراغ فروزنده تعلیمات خود در عرصه فرهنگ و ایجاد عزمی ملی در کنار تربیت مدیران جهادی، چشم انداز ایران فردا را روشن سازند.

تقدیم ۳ هزار و ۷۰۰ شهید معلم و بیش از ۳۵ هزار شهید دانش آموز در سال های جنگ تحمیلی بیانگر آموزشی به رنگ ایثار و پرورشی به بوی فداکاری از سوی معلمان ایران اسلامی است که این زیبایی تنها سزاوار چراغ‌های فروزنده سرزمین علم و ادب این مرزوبوم است.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم به تمامی اساتید، معلمان و پرسنل زحمتکش و فرهیخته آموزش و پرورش شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، توفیق روزافزون شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج )، از خداوند منان خواستارم.

سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19277

این مطلب را به اشتراک بگذارید :