نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ظرفیت‌های مردمی و غیردولتی در توسعه و اعتلای علوم و فن آوری در دانشگاه‌ها استفاده شود …

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ظرفیت های مردمی و غیردولتی در توسعه و اعتلای  علوم و فن آوری در دانشگاه ها استفاده شود.

به گزارش وب دا، دکتر سید جواد ساداتی نژاد امروز پنج شنبه مورخ ۲۰/۲/۹۷ در پانزدهمین پودمان آموزشی مدیران فنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دانشگاه افزود: تلاش خود را بر روی موضوع توسعه علم و فناوری در کشور و بسترسازی به منظور ارتقاء هرچه بیشتر مشارکت بخش غیر دولتی معطوف نمایید.

وی، ارتباط موثر دانشگاه و صنعت و اجرای حسابداری تعهدی را از عوامل موفقیت دانشگاه های علوم پزشکی کشور عنوان کرد.

دکتر ساداتی نژاد، خود را به عنوان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات دانشگاهی مجلس و مدافع وزارت بهداشت معرفی کرد و بحث بسیار مهم فعلی وزارت بهداشت را لزوم درآمد زایی بیان نمود.

وی، سپس نقدی را به طرح آمایش سلامت شورای عالی انقلاب فرهنگی وزارت بهداشت مطرح نمود و افزود: سبک وزارت بهداشت در این طرح آمایشی و منطقه بندی بخشی، علاوه بر  ایجاد بروکراسی، انگیزه ها را کاهش می دهد و اظهار امیدواری کرد: در این خصوص چاره اندیشی شود.

 نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در پایان، با اشاره به سابقه تاریخی کاشان از نظر فرهنگ، هنر و تمدن، این شهر را همپای پایتخت های قبلی کشور نام برد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19244

این مطلب را به اشتراک بگذارید :