ساداتی نژاد با بیان اینکه حمله متقابل سوریه به مواضع صهیونیست‌ها پاسخی کوبنده بود گفت: این اقدام موجب تغییر قواعد نبرد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرگزاری پویا، سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم حمله موشکی تلافی جویانه شب گذشته سوریه به مواضع نظامی رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را پاسخی محکم و کوبنده  به اقدامات ایذایی صهیونیست ها دانست.

ساداتی نژاد ادعای صهیونیست ها در خصوص اینکه تجاوز آنها در پاسخ به حملات موشکی سوریه بوده را کذب و دروغ دانست و یادآور شد که حملات موشکی ارتش سوریه به مواضع نظامی صهیونیستی ها پاسخی کوبنده به تجاوز نیروی هوایی آن رژیم به مناطق مختلف سوریه بوده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای دروغ پراکنی و ادعاهای کذب رژیم نامشروع صهیونیستی را در راستای توجیه اقدامات جنایتکارانه آن رژیم دانست و رژیم اشغالگر قدس را حامی و پشتیبان گروه های تکفیری تروریستی معرفی کرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با اشاره به حجم و تعداد موشک‌های شلیک شده و حساسیت اهداف مورد اصابت قرار گرفته در جولان اشغالی؛ این اقدام شجاعانه سوریه را موجب ترس و سراسیمگی صهیونیست ها و بهت و نگرانی حامیان آنها ارزیابی کرد و حملات موشکی ارتش سوریه را دارای پیامی صریح و شفاف به صهیونیست ها و بیانگر تغییر قواعد نبرد دانست.

ساداتی نژاد حمله تلافی جویانه سوریه به پایگاه های نظامی رژیم صهیونیستی را دارای ابعاد و پیامدهای مختلف نظامی، سیاسی و امنیتی دانست و یادآور شد که طبق اعلام برخی منابع بیشتر اهدافی که در حمله تلافی جویانه سوریه هدف قرار گرفته، اهداف بسیار حساسی بوده که ظاهرا نقش موثری در برتری اطلاعاتی برای تصمیم‌گیری‌های نظامی و امنیتی ارتش رژیم صهیونیستی داشته است.

وی همچنین دستور مقامات رژیم صهیونیستی درخصوص سانسور اخبار مربوط به حمله متقابل سوریه به پایگاه های نظامی صهیونیستی ها در جولان اشغالی و حجم تلفات وارده به این رژیم را نشان دهنده میزان بالای خسارات وارده عنوان کرد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19240

این مطلب را به اشتراک بگذارید :