عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه به مضرات پیام رسان‌های داخلی از جمله تلگرام در مباحث امنیتی و اقتصادی اشاره کرد و با بیان اینکه چرا باید تلگرام در اولویت بعضی‌ها باشد، گفت: تلگرام به خاطر مسائل اقتصادی و امنیتی بسته می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه درکاشان سید جواد ساداتی نژاد در جمع اساتید مدارس علمیه شهرستانهای کاشان، آران و بیدگل، نطنز و نراق با تبریک روز معلم، به وظیفه سنگینی که اقشار مختلف مردم، مسئولین، خصوصا اساتید، روحانیون و طلاب در تحقق شعار حمایت از تولید داخلی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید زیادی دارند اشاره کرد و گفت: همه اقشار جامعه، خصوصا روحانیون وظیفه دارند در کلاس های درس، منابر و مساجد مردم را به مصرف کالای داخلی تشویق و ترغیب کنند.

وی با بیان اینکه تحقق شعار سال نیاز به ایثار و فداکاری تمام آحاد جامعه دارد، به محدویت هایی که شاید بعضی از کالاهای داخلی کشورمان از نظر کیفیت نسبت به کالاهای خارجی داشته باشد، اشاره کرد و ادامه داد: تا زمانی که از محصولات داخلی فاقد کیفیت هم حمایت نکنیم در آینده متولیان این واحدهای تولیدی نخواهند توانست کیفیت لازم را به دست آورند.

ساداتی نژاد با تاکید بر اینکه دانشگاهیان حوزه های علمیه و معلمین در حمایت از کالای داخلی وظیفه فوق العاده ای دارند، افزود: امیدواریم همگان در راستای اقتصاد مقاومتی نسبت به تحقق شعار سال حمایت از کالای داخلی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری موفق باشیم.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه به مضرات پیام رسان های داخلی از جمله تلگرام در مباحث امنیتی و اقتصادی اشاره کرد و با بیان اینکه چرا باید تلگرام در اولویت بعضی ها باشد، گفت: تلگرام به خاطر مسائل  اقتصادی و امنیتی بسته می شود.

عضو کمیسیون آموزش عالی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  همه به جنبه امنیتی فلیتر کردن تلگرام می پردازند، به استفاده ۴۰ میلیون ایرانی در استفاده از تلگرام اشاره کرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه حجم زیادی از موضوعات مختلف در تلگرام تبادل می شود، لذا سازمان های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی با یک اطلاعات می توانند تنش  و حاشیه اجتماعی ایجاد کنند و بازار طلا، ارز و.. را به هم بریزند .

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه تلگرام داده فروشی می شود، به خطرات مسدود کردن حساب های اشخاص توسط افرادی که در تلگرام نمی شناسیم چه کسانی هستند، اشاره کرد و گفت: پوتین که ۵ درصد مردم کشورش در تلگرام هستند، وقتی که به ایران آمد، گفت در حالی که ۵ درصد مردم کشورم از تلگرام استفاده می کنند نگرانم چطور۴۰ میلیون ایرانی که در تلگرام هستند، احساس خطر درحوزه اقتصاد و امنیت نمی کنند.

ساداتی نژاد در ادامه با بیان اینکه جاده حرم تا حرم دارای ردیف ملی شد، افزود: امیدواریم در سال جاری که کار طراحی این پروزه صورت می گیرد بتوانیم ظرف سه سال آینده مسیر مشهد اردهال به سمت قم که ۴۰ کیلومتر مسیر قم به کاشان را نزدیکتر می کند، بازگشایی شود و  ۶۰۰ هزار شیعه ای که از جهان اسلام به ایران برای پابوسی حضرت علی بن موسیی الرضا(ع)  و حضرت فاطمه معصومه (س) مشرف می شوند، یتوانند از این مسیر به سمت زیارت علی بن امام محمدباقر (ع) سفر کنند.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: بازگشایی این مسیر توریست مذهبی (حرم تا حرم ) موجب توسعه اقتصادی فوق العاده ای برای مشهداردهال، کاشان و آران و بیدگل  می شود.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19194

این مطلب را به اشتراک بگذارید :