نماینده مردم در مجلس گفت: پروژه کنارگذر کاشان از جمله این پروژه‌ها است که تعاملی بین کاشان و آران و بیدگل است و مدیران هر دو شهرستان باید به این موضوع به عنوان موضوع استراتژیک نگاه راهبردی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان،  سید جواد ساداتی نژاد دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال‌های اخیر در حوزه جاده‌ای در سطح دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل با یک عدم رسیدگی و غفلت و عدم توجه هم از لحاظ ایمنی و هم از جهت دسترسی روبه‌رو بوده‌ایم.

نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل افزود: بعد از بزرگراه امیرکبیر اتفاق عمده‌ای در این حوزه در منطقه نیافتاده است و به همین دلیل  باید مسیرهای دسترسی جاده‌ای در منطقه را افزایش دهیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کاشان و آران و بیدگل منطقه به هم پیوسته‌ای است که منافع هر دو شهرستان به یکدیگر گره خورده، لذا منافع هیچ جاده‌ای به یک شهرستان اختصاص ندارد و همه مردم دو شهرستان در این پروژه‌ها ذی‌نفع هستند.

ساداتی‌نژاد افزود: پروژه کنارگذر کاشان از جمله این پروژه‌هاست که تعاملی بین کاشان و آران و بیدگل است و مدیران هر دو شهرستان باید به این موضوع به عنوان موضوع استراتژیک نگاه راهبردی داشته باشند.

ساداتی‌نژاد خاطرنشان کرد: البته اجرای این پروژه باید با جلب نظر هر دو طرف صورت گیرد، وقتی پای منافع مشترک هر دو شهرستان در میان است باید هر دو طرف در کنار هم بنشینند و با تعامل مسائل را برطرف کنند.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه نام کمربندی کاشان باید به کمربندی کاشان و آران و بیدگل تغییر یابد افزود: مسئولان باید از تبدیل این پروژه به یک محور اختلافی در منطقه پرهیز کنند. این کمربندی می‌تواند بار ترافیکی کاشان را تا حد زیادی کاهش دهد و سطح دسترسی را افزایش  داده و خدمات خوبی را برای عبور و مرور منطقه فراهم کند.

ساداتی‌نژاد افزود: مکان‌یابی و نقشه‌برداری کمربندی کاشان اجرا شده است و در حال حاضر پل اتصالی این پروژه در جاده قدیم قم-کاشان بعد از پلیس راه در حال اجرا است و آزادسازی و زیرسازی بخشی از مسیر هم توسط شهرداری کاشان انجام گرفته است.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=19120

این مطلب را به اشتراک بگذارید :