در نشست نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با مدیر کل راه استان مجوز طراحی، نقشه برداری و انتخاب مسیر نهایی احداث جاده مواصلاتی حرم حضرت علی بن محمد باقر (ع) از مشهد اردهال کاشان به مسجد مقدس جملکران و قم صادر شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل، در روزهای آغازین سال ۹۷ دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به منظور پیگیری پروژه های راه های منطقه با مهندس حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان دیدار کرد.

در این دیدار که مسئولین اداره های راه و شهرسازی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل نیز نماینده مردم را همراهی می کردند پیرامون مسائل و مشکلات راههای مواصلاتی این دو شهرستان و همچنین جاده حرم تا حرم بحث و تبادل نظر شد.

بر اساس یکی از موافقات بعمل آمده در این نشست، مجوز طراحی ، نقشه برداری و انتخاب مسیر نهایی احداث جاده مواصلاتی حرم تا حرم از مشهد اردهال کاشان به مسجد مقدس جملکران و قم صادر شد.

بر این اساس مقرر شد در سال نود هفت با انتخاب شرکت مشاور ، طراحی و نقشه برداری و انتخاب مسیر مناسب و در ادامه انتخاب پیمانکار شروع پروژه در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است با اهتمام و پیگیری های نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با اصلاح و ترمیم ردیف بودجه ملی بزرگراه کاشان – اردهال – برزک در لایحه بودجه سال ۹۷ کشور، جاده مشهد اردهال به مسجد مقدس جمکران نیز به آن افزوده شد و اعتبار این ردیف در سال نود و هفت از دو میلیارد اولیه به نوزده و نیم میلیارد تومان افزایش یافت.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18950

این مطلب را به اشتراک بگذارید :