عضو کمیسیون آموزش مجلس و تحقیقات گفت: یکی از مهمترین مولفه هایی که می تواند به تحقق شعار امسال کمک کند حمایت و غیرت ملی است .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان،سید جواد ساداتی نژاد ظهر امروز در جمع معتکفین در مصلی بقیه الله الاعظم(عج) کاشان با اشاره به نامگذاری سال ۹۷به عنوان حمایت از کالای ایرانی اظهارداشت: در سال گذشته از ظرفیت‌های کشور آنگونه که انتظار مقام معظم رهبری بوداستفاده نشد اما امیدواریم در سال جدید با تکیه بر مردم بویژه جوانان گام بلندی را در اجرای فرامین رهبری برداریم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در خصوص حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد :با خرید کالای ایرانی که حاصل دسترنج کارگر ایرانی است باید در جهت به حرکت در آوردن اقتصاد داخلی اقدام کنیم.
وی با تاکید بر این موضوع که تولید کننده داخلی باید کیفیت کالای خود را افزایش دهد تاکید کرد:با افزایش کیفیت کالای داخلی سمت و سو به خرید اجناس ایرانی افزایش خواهد یافت که در همین راستا حمایت از تولید ایرانی باید از مسئولان شروع شود.

استاد دانشگاه تهران افزود: یکی از مهمترین مولفه هایی که می تواند به تحقق شعار امسال کمک کند حمایت و غیرت ملی است.

سید جواد ساداتی نژاد گفت:بسیاری از کشورهای موفق در تولید مانند ژاپن با تکیه بر حمایت و عرق ملی توانستند اقتصاد کشور خود را به تعالی برسانند.

وی در ادامه از اعتکاف به عنوان عملی ارزشمند یاد کرد و گفت :حضور جوانان در این مراسم پر فضیلت نشان از ایمان به خدا و توحید محوری در  ملت ایران است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل تصریح کرد:همین جوانان باید راه جدیدی را در اختیار ما بگذارند تا بتوانیم با تکیه بر این راه به منویات مقام معظم رهبری جامع عمل بپوشانیم.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18861
کلیدواژه ها :

این مطلب را به اشتراک بگذارید :