سید جواد ساداتی نژاد ظهر امروز در جمع معتکفین در مصلی کاشان با اشاره به نامگذاری سال ۹۷به عنوان «حمایت از کالای ایرانی» گفت: در سال از ظرفیت های کشور آن طور که مد نظر مقام معظم رهبری بود استفاده نشد اما امیدواریم در سال جدید با تکیه بر مردم علی الخصوص جوانان گام بلندی را در اجرای فرامین رهبری برداریم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در خصوص حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: با خرید کالای ایرانی که محصول و دست رنج کارگر داخلی هست باید در جهت به حرکت درآوردن اقتصاد داخلی اقدام کنیم.

وی با تاکید بر این موضوع که تولید کننده داخلی باید کیفیت کالای خود را افزایش دهد تصریح کرد: با افزایش کیفیت کالای داخلی سمت و سو به خرید اجناس ایرانی افزایش میابد که در همین راستا حمایت از تولید ایرانی باید از مسئولین شروع شود.

استاد دانشگاه تهران افزود: یکی از مهمترین مولفه هایی که می تواند به تحقق شعار امسال کمک کند حمایت و غیرت ملی است.

سید جواد ساداتی نژاد گفت: بسیاری از کشورهای موفق در تولید مانند ژاپن با تکیه بر حمایت و عرق ملی توانستند اقتصاد کشور خود را به تعالی برسانند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن اشاره به سفر کاری اخیر خود به کره جنوبی گفت: در این کشور حمایت از تولید داخلی به حدی جدی است که اگر یک کالای خارجی مرغوب تر هم باشد مردم تعلق خاطری به خرید آن ندارند و کالای داخلی را ترجیح میدهند.

وی در ادامه از اعتکاف به عنوان عملی ارزشمند یاد کرد و گفت: حضور پرشور جوانان در این مراسم پر فضیلت نشان از عمق ایمان به خدا در ملت ایران است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل تصریح کرد: همین جوانان باید راه جدیدی را در اختیار ما بگذارند تا بتوانیم با تکیه بر این راه به سفارشات رهبری جامع عمل بپوشانیم.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18856

این مطلب را به اشتراک بگذارید :