در پی اجرای برنامه ای مبتذل در یکی از مراکز آموزشی کاشان، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل که در ماموریت خارج از کشور بسر می برد با ارسال پیامی ضمن محکوم کردن آن خواستار پیشگیری از تکرار این گونه برنامه های ساختارشکنانه شد.

متن پیام دکتر ساداتی نژاد به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مردم مومن شهرستان های کاشان و آران و بیدگل
سلام علیکم

با خبر شدم هفته پیش یکی از تشکلهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این دانشگاه، برنامه شرم آوری را اجرا کرده که منجر به آزردگی مردم و گروههای متدین این شهرستان شده است.

حیا و عفاف یکی از مولفه های اقتدار ملی است که دشمنان اسلام سالهاست آن را هدف گرفته اند. اختلاط های نامشروع، قبح شکنی و مباح دانستن محرمات الهی و سست کردن باورها و اعتقادات از اهداف نظام سلطه است تا با آن اقتدار ایران اسلامی را در عرصه های علمی و فرهنگی و … تضعیف کنند که این برنامه مبتذل در همین راستا ارزیابی می شود.

بدیهی است اجرای برنامه ای با رویکرد حیازدایی پذیرفتنی نیست و مغایر با فرهنگ و باورهای مردم عزیز ایران است و هر فرد یا تشکلی با اباحه گری درصدد سست کردن باورها و اعتقادات جوانان، دانشجویان و آینده سازان کشور باشد؛ بی شک مورد نکوهش قرار خواهد گرفت.

اینجانب با تقبیح برنامه زشتی که در دانشگاه علوم پزشکی کاشان اجرا شد از دانشجویان محترم و تشکل های دانشجویی می خواهم تدین و تعبد در گفتار و عمل را سر لوحه امور خود قرار دهند و برنامه های خود را منطبق بر موازین شرعی اجرا کنند و اگر متوجه نادرست بودن اقدام خود شدند به سرعت آن را جبران کنند.

در روزهای اخیر که در سفر خارج از کشور هستم از رئیس دانشگاه علوم پزشکی خواسته ام با عوامل برگزاری این برنامه که حد و حریم شئون اسلامی و مراکز علمی آموزشی را خدشه دار کردند طبق قانون برخورد کند که البته تاکنون هم اقدامات مناسبی از سوی مسئولان دانشگاه انجام شده است و امیدوارم این اقدامات پیشگیرانه و لازم را به سرانجام برسانند.

توقع این است با پیگیری مسئولان و هوشیاری شایسته مردم و متولیان امر، در آینده شاهد تکرار این اتفاقات تلخ و ناهنجار در دارالمومنین کاشان و دیگر مراکز دانشگاهی و آموزشی کشور نباشیم.

والسلام
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

سیدجواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18661

این مطلب را به اشتراک بگذارید :