نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان امسال اعلام کردند که ۲۲ بهمن متفاوت است، بله متفاوت است ولی تفاوت از این جهت که ملت ایران یک نمایش شگفت‌انگیز را در مقابل همه جهانیان به تصویر می‌کشند.

سیدجواد ساداتی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در رابطه با ضرورت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: در روز ۲۲ بهمن ملت سرافراز ایران مثل همیشه در راهپیمایی حضور پیدا خواهند کرد، این روز عملاً بیعت با ولایت، شهدا و امام است و نگاه مردم به حضور در این راهپیمایی نگاهی عبادی سیاسی و ارزش آن همانند حضور در نماز جمعه است.

وی افزود: وقتی از ۲۲ بهمن به عنوان یوم‌الله یاد می‌شود، به عنوان روزی مقدس به شمار می‌آید؛ هر سال استکبار جهانی هجمه‌های سنگینی را در جهت عدم حضور مردم در راهپیمایی با استفاده از تبلیغات رسانه‌ای وارد می‌کند اما در طول ۴۰ سال بعد از انقلاب مردم با شور و شعف بیشتر حضور پیدا کردند.

*راهپیمایی ۲۲ بهمن، صحنه نمایش شگفت‌انگیز ملت ایران

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان امسال اعلام کردند که ۲۲ بهمن متفاوت است، بله متفاوت است ولی تفاوت از این جهت که ملت ایران یک نمایش شگفت‌انگیز را در مقابل همه جهانیان به تصویر می‌کشند و نشان خواهند داد که ملت ما گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و ولی فقیه است، ملت ایران هیچ وقت امامش را رها نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) در وصیت‌نامه‌شان توصیفی از این مردم کرده‌اند که ملت ایران در این عصر از ملت زمان پیامبر(ص) و امام علی(ع) بالاتر هستند؛ این جا یک سؤال است که چه طور مردمی بعد از یک هزار و ۴۰۰ سال از مردمی که پیغمبر(ص) را دیده، پای صحبت‌های ایشان بوده و نماز هم پشت سرشان خوانده‌اند و حضرت علی(ع) را نیز دیده‌اند بهتر و بالاتر هستند؟

ساداتی‌نژاد در تبیین چرایی این توصیف امام خمینی(ره) از مردم ایران گفت: آن ملت در فتنه‌های عمیقی که در آن زمان بود امامشان را تنها گذاشته و از او جدا شدند و حضرت علی(ع) مجبور به پذیرش حکمیت شد و حَکَم هم تحمیلی مردم بود، اما از ابتدای انقلاب انواع مختلف فتنه‌ها را دشمن و معاویه‌های زمان علیه این انقلاب انجام دادند که عمیق‌ترین آن فتنه سال ۸۸ بود اما ملت ما از امامش جدا نشد بلکه مستحکم‌تر ایستاد، تمام فتنه‌ها را جمع کرد و به فتنه‌گران هم پاسخ دندان‌شکن داد.

*طوفان عشق به ولایت دودمان آشوب و فتنه را خاموش کرد

وی ادامه داد: در آشوب‌های دی ماه هم می‌بینید که ملت ایران حتی اجازه ۸ ماه آشوبگری هم نداد و ظرف چند روز طوفان عشق به ولایت مردم دودمان آشوب و فتنه را خاموش کرد؛ این نشان می‌دهد که آن حرف امام خمینی(ره) چه قدر مصداق دارد و چه قدر شناخت امام از مردم ایران عمیق بود که گفت این مردم از مردم زمان پیامبر(ص) و امام علی(ع) بالاتر هستند چرا که این‌ مردم به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی از بیعت با ولی فقیه کوتاه نیامدند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این ایستادگی مردم قابل تقدیر است، ۲۲ بهمن امسال هم همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند که این حضور مهم است، همه جهانیان خواهند دید که این تابلوی قدرت، اقتدار و عزت ایران را مردم چگونه در مقابل چشم همه جهانیان به نمایش خواهند گذاشت.

*فتنه زمانی اتفاق می‌افتد که مالک اشتر لب خیمه معاویه باشد

وی در رابطه با یاوه‌گویی‌ها و اقدامات اخیر دنیای استکبار به ویژه آمریکای جنایتکار در رابطه با ایران اضافه کرد: نکته‌ای که این‌جا می‌تواند مؤثر باشد این است که فتنه همیشه در زمان اقتدار اتفاق می‌افتد؛ اگر کشوری ضعیف باشد و توان نداشته باشد آیا نیاز است که کسی به آن حمله کرده و فتنه برایش درست کنند؟ مسلماً پاسخ خیر است.

ساداتی‌نژاد با بیان این‌که فتنه زمانی اتفاق می‌افتد که مالک اشتر لب خیمه معاویه باشد، یعنی این‌که یک قدم تا کور کردن چشم فتنه بیشتر فاصله نباشد، مطرح کرد: باید بدانیم که اگر علیه جمهوری اسلامی ایران فتنه ۸۸ و آشوب‌های دی ماه را به پا می‌کنند به دلیل این است که جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار بوده و این خیلی مهم است؛ در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب استکبار جهانی هر آنچه که بلد بودند، انجام دادند اما هیچ کدام از این‌ها فایده‌ای نداشت.

*فتنه نتیجه‌ای غیر از «هیچ» برای دشمن نداشته

وی تصریح کرد: این‌ها در ۴۰ سالگی انقلاب هر کاری را که انجام دادند شکست خوردند بنابراین مجدد در حال تلاش مذبوحانه برای کاهش قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران هستند که البته نه توانستند و نه می‌توانند به این هدف برسند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که این‌ها تاریخ دنیای اسلام و تشیع را مطالعه کرده‌اند و بالای دو هزار تحقیق در اروپا در رابطه با تشیع و بالای هزار تحقیق هم در رژیم صهیونیستی درباره شیعه انجام شده است، خاطرنشان کرد: این‌ها به این مدل رسیده‌اند که باید راهی را که معاویه رفت طی کنیم، راه معاویه هم این بود که مردم را از امام جدا کرد و همین دلیل موفقیت معاویه در متوقف کردن حکومت امام علی(ع) بعد از ۴ سال بود.

وی در پایان گفت: تمرکز استکبار جهانی در حال حاضر بر این است که مردم را از امام جامعه جدا کنند، به خاطر همین به این نتیجه رسیده‌اند که معیشت مردم ایران را تحت‌الشعاع قرار دهند تا این هدفشان محقق شود، بعد از فتنه ۸۸ هم تحریم‌های فلج‌کننده در راستای همین هدف بود؛ در دی ماه هم آزمایش کردند که ببینند این اتفاق افتاده یا نه ولی دیدید که نتیجه‌ای غیر از «هیچ» برای این‌ها نداشت.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18351

این مطلب را به اشتراک بگذارید :